Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Trečiąją pergalę Lietuvos „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ (3-2) krepšininkai.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai 81:66 (17:25, 24:10, 18:17, 22:14) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1-2) komandą.

Rezultatyviausiai alytiškių gretose žaidė Aleksandaras Aranitovičius. Serbas pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąjį kėlinį solidžiau sužaidė svečiai iš Kėdainių, kurie Amaro Syllos ir Rihards Kuksiks pastangomis susikrovė 8 taškų pranašumą (25:17). Tačiau šios persvaros išlaikyti ilgai nepavyko. „Dzūkijos“ krepšininkai antrajame kėlinyje perėmė žaidimą į savo rankas, ketvirtį laimėjo 14 taškų pranašumu (24:10) ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo (41:35).

Lemiamame kėlinyje sužibėjo alytiškių komandos gynėjas Martynas Zigmantavičius. Krepšininkas šiame ketvirtyje pelnė net 13 iš savo surinktų 17 taškų ir taip neleido „Nevėžio-Optibet“ ekipai sumažinti turimo deficito bei pagalvoti apie pergalę.

„Dzūkija“: Aleksandaras Aranitovičius 18 (3/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud., 14 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 17 (6/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), Mindaugas Lukauskis 12, Dylanas Frye 11, Justas Furmanavičius 10 (7 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Amaras Sylla 17 (7/13 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud., 8 atk. kam.), Rihards Kuksiks 15 (2/4 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), Abramo Canka (1/6 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), Vytenis Čižauskas ir Paulius Murauskas po 7.