Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Kazanės UNIKS (1-2) krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai namuose 73:70 (12:19, 14:18, 19:13, 28:20) įveikė Miuncheno „Bayern“ (0-3) ekipą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Isaiah Canaanas. Gynėjas pelnė 21 tašką (2/2 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Naudingiausias Kazanės komandoje buvo Mario Hezonja. Puolėjas per beveik 30 minučių surinko 15 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Svečiai iš Vokietijos solidžiau pradėjo šias rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų pranašumą (19:12). Antrajame ketvirtyje apsukų nemažinę „Bayern“ krepšininkai po Ognjeno Jaramazo tritaškio susikrovė rekordinę 16 taškų persvarą (35:19). Vis tik UNIKS ekipai pavyko kiek pristabdyti Miuncheno krepšininkus ir iki antrojo kėlinio pabaigos sumažinti deficitą iki 11 taškų (26:37).

Po pertraukos sugrįžę UNIKS krepšininkai kilo į šturmą ir pagrinde Lorenzo Browno pastangomis sugebėjo sumažinti skirtumą iki 5 taškų (45:50). Lemiamą ketvirtį Rusijos komanda pradėjo su tokiu pačiu užsivedimu ir po Mario Hezonjos taškų su pražanga išsiveržė į priekį (51:50).

Sustoti neketinę UNIKS krepšininkai ir toliau didino savo pranašumą, kuris vienu metu buvo išaugęs iki 9 taškų (70:61). Likus žaisti 44 sekundes Corey Waldenas baudomis sumažino deficitą iki 3 taškų (67:70), tačiau taškais atsakė Tonye Jekiri. Darrunas Hilliardas paskutinę sekundę išprovokavo pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos, realizavo visas baudas, tačiau jau buvo per vėlu ir sunkią pergalę iškovojo Kazanės krepšininkai.

Šiose rungtynėse teisėjavo ir Jurgis Laurinavičius, kuris po praėjusį savaitgalį vykusių „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių buvo suspenduotas iki spalio 19 dienos imtinai.

UNIKS: Isaiah Canaanas 21 (2/2 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), Lorenzo Brownas 17 (5/8 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), Mario Hezonja 15 (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud., 21 naud. bal.), Tonye Jekiri 7.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 17 (1/7 dvit., 4/10 trit., 3/3 baud., 7 atk. kam.), Corey Waldenas 16 (4/7 trit., 4/4 baud.), Ognjenas Jaramazas ir Deshaunas Thomasas po 11.