Ispanijos krepšinio lygoje (ACB) šiandien (03.19) sužaisti pirmieji 25-ojo turo susitikimai. 14-ąjį pralaimėjimą pirmenybėse patyrė Donato Slaninos Sevilijos "Caja San Fernando", rezultatu 78:84 (18:25, 20:16, 22:19, 18:24) nusileidusi Valensijos "Pamesa" krepšininkams, kurie antradienį (03.22) ULEB taurės rungtynėse susikaus su Vilniaus "Lietuvos rytu" ULEB taurės pusfinalyje.

Sevilijos ekipoje sėkmingai rungtyniavo D.Slanina. Lietuvis per 27 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 6 kartus privertė varžovus prasižengti, tačiau aikštę paliko anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Už gynėją sėkmingiau žaidė tik Lou Roe (20 tšk., 10 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Igoris Rakočevičius (24 tšk.), Ademola Okulaja (17 tšk., 8 atk. kam.) bei Dejanas Tomaševičius (10 tšk., 8 atk. kam.).

Šiose rungtynėse daugiau nei po šešių mėnesių pertraukos aikštėje pasirodė Antoine'as Rigaudeau, kuris visą šį laikotarpį gydėsi kojos traumą. Krepšininkas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/4 baudų, 2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo vieną kamuolį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Turnyrinės lentelės apačioje esantys Valjadolido "Forum" krepšininkai paskutinėmis sekundėmis 86:85 (19:27, 17:22, 25:17, 25:19) įveikė Badalonos "Joventut". Rungtynių didvyriu tapo D.Alexanderis, iki susitikimo pabaigos likus 3 sekundėms pataikęs tritaškį metimą. Viso šiose rungtynėse krepšininkas pelnė 26 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.