Nuotr.: AFP-SCANPIX
Nuotr. AFP-SCANPIX

Filadelfijos „76ers“ (7-2) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) užkopė į Rytų konferencijos viršūnę. Doco Riverso auklėtiniai išvykoje 109:98 (31:32, 32:34, 23:16, 23:16) palaužė Detroito „Pistons“ (1-7).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Abi ekipos po šių rungtynių atsidūrė skirtinguose Rytų poliuose. „76ers“ laimėjo ketvirtą kartą paeiliui ir turi geriausią pergalių procentą, o „Pistons“ po trečios iš eilės nesėkmės krito į konferencijos dugną.

Detroito ekipos gretose trečiąsias rungtynes sužaidė pirmasis šių metų naujokų biržos šaukimas Cade'as Cunninghamas. Jo sąskaitoje – 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Tai buvo geriausios Cunninghamo sezono rungtynės, bet vietos tobulėti dar labai daug. Talentas per tris mačus išmetė 21 tritaškį, tačiau pataikė vos vieną. Pastarąjį jis pataikė iš labai toli.

„Jaučiuosi kur kas patogiau būdamas su kamuoliu, bet nebuvau efektyvus atakuodamas krepšį, – save analizavo Cumminghamas. – Neturėjau pasiruošimo stovyklos, bet vyrukai rūbinėje man padeda ir leidžia žaisti su kamuoliu.“

Po dviejų kėlinių šeimininkai dar pirmavo (66:63), tačiau grįžę iš rūbinės „76ers“ užtikrintai tvarkė reikalus – antroji mačo pusė laimėta 14 taškų pranašumu.

Cunninghamo pasirodymas:

Filadelfijos ekipos gretose išsiskyrė Tyrese'as Maxey, kurio sąskaitoje per 44 minutes buvo 20 taškų (6/8 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Detroito komandai Jerami Grantas per 37 minutes pelnė 27 taškus (9/16 dvit., 2/6 trit., 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“: Jerami Grantas 27 (9/16 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Cade'as Cunninghamas 18 (3/10 dvit., 1/7 trit., 9/10 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Kelly Olynykas 11 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Killianas Hayesas 10 (2/3 trit.), Frankas Jacksonas 8 (2/4 trit.).

„76ers“: Sethas Curry 23 (5/6 dvit., 4/8 trit.), Tyrese'as Maxey 20 (6/8 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd.), Joelis Embiidas 19 (6/15 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam.), Shake'as Miltonas 16 (5/8 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Georges Niangas 14 (3/10 trit., 7 atk. kam.), Andre Drummondas 8 (10 atk. kam.).