Nuotr.: Photo by Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Photo by Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images

Eurolygos lietuvių susitikime pergalę iškovojo Marius Grigonis kartu su Maskvos CSKA (6-5).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Maskvos klubas išvykoje 80:74 (23:8, 12:18, 19:15, 26:33) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (4-7).

Grigonis per 19 minučių pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis pralaimėjusiems per 34 minutes įmetė 11 taškų (2/2 dvit., 1/5 trit., 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis per 18 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Maskvos CSKA gretose išsiskyrė Willas Clyburnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (6/10 dvit., 4/4 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Vitorijos komandai Stevenas Enochas per 27 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Baskonia“ ekipa atsilikinėjo 13 taškų deficitu, tačiau Jaysono Grangerio du taiklūs tritaškiai padėjo Vitorijos klubui prisiartinti prie varžovų (65:72).

Tiksint paskutinei rungtynių minutei abi komandos apsikeitė klaidomis, o Simone Fontecchio tritaškis Vitorijos klubą dar labiau priartino prie CSKA komandos (70:74).

Lamaras Petersas per dvi sekundes specialiai prasižengė, o Clyburnas savo ruožtu realizavo abu baudų metimus (76:70).

Po minutės pertraukėlės Wade‘as Baldwinas pelnė 2 taškus, tačiau išpuolis užtruko 10 iš 18 likusių sekundžių.

Marius Grigonis per likusį rungtynių laiką keturis kartus stojo prie baudų metimo linijos ir visus metimus pataikė (80:74).

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 18 (7/13 dvit., 4 per. kam., 5 kld.), Stevenas Enochas 14 (7/11 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Jaysonas Grangeris 12 (4/8 trit.), Rokas Giedraitis 11 (1/5 trit.), Simone Fontecchio 9 (1/7 trit., 3 per. kam.).

CSKA: Johannesas Voigtmannas (3/4 trit.) ir Willas Clyburnas (6/10 dvit.) po 16, Tornikė Šangelija 15 (4/9 dvit., 2/5 trit.), Gabrielis Lundbergas 11, Marius Grigonis 7.