Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes už Atlanto, o jo vedama Indianos „Pacers“ (8-11) iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 4

Indianapolio klubas išvykoje 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16) sutriuškino Čikagos „Bulls“ (12-6).

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju buvęs Sabonis per 26 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.). Lietuvis taip pat pridėjo 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

Rytuose antroje vietoje žengiančiai „Bulls“ tai buvo didžiausias pralaimėjimas šį sezoną ir šeimininkai neturėjo jokių galimybių nuo pirmųjų minučių.

Per pirmuosius du kėlinius 67 taškus pelniusi „Pacers“ triuškino varžovus (67:46), o po pertraukos „Bulls“ strategas iškėlė baltą vėliavą ir didžiąją laiko dalį aikštėje praleido atsarginiai krepšininkai.

„Pacers“ šioje dvikovoje realizavo 13 tritaškių iš 31 (41,9 proc.), kuomet „Bulls“ krepšys buvo užkeiktas – 6 iš 28 (21,4 proc.).

Geriausiai Saboniui talkino 16 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.) įmetęs Malcolmas Brogdonas. Gynėjas per 26 minutes dar pridėjo 4 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs DeMaras DeRozanas per 27 minutes surinko 18 taškų (8/15 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), o Zachas LaVine'as įmetė 17 (4/11 dvit., 3/7 trit., 0/1 baud.).

26 minutes aikštėje praleidęs LaVine'as vos antrą sykį šį sezoną nepasiekė 20 pelnytų taškų ribos.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 18 (8/15 dvit., 4 kld.), Zachas LaVine'as 17 (4/11 dvit., 3/7 trit.), Derrickas Jonesas 8 (5 atk. kam.), Ayo Dosunmu 7.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (8/12 dvit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (2/5 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 2 blok.), Justinas Holiday 14 (4/7 trit.), Carisas LeVertas (6/7 dvit.) ir Mylesas Turneris (3/7 dvit., 2/2 trit., 10 atk. kam., 4 blok.) po 12, Chrisas Duarte 9 (2/6 trit., 6 atk. kam.), Kelanas Martinas 7.