Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Ja Morant pelnė 32 taškus, o jo vedama Memfio „Grizzlies“ (9-8) įspūdingai išplėšė pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 4

Memfio klubas išvykoje 119:118 (27:30, 27:30, 38:36, 27:22) įveikė Jutos „Jazz“ (11-6) krepšininkus.

Likus 88 sekundėms Bojanas Bogdanovičius smeigė tritaškį ir atitolino šeimininkus iki 6 taškų (118:112), tačiau Tenesio valstijos krepšininkai niekur trauktis nežaidėjo.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Morantas realizavo dvi baudas (114:118), vėliau jis ir Jarenas Jacksonas pridėjo dar po vieną ir iš „Jazz“ pranašumo liko 2 taškai – 118:116.

Po netikslaus Moranto baudos metimo šeimininkai nesugebėjo nusiimti kamuolio, o už tai juos likus 6 sekundėms nubaudė Jacksonas, smeigęs tritaškį – 119:118.

Paskutinis metimas buvo patikėtas Donovanui Mitchellui, tačiau jis buvo netikslus.

Morantas nugalėtojams per 36 minutes pataikė 6 dvitaškius iš 20, 3 tritaškius iš 10 ir 11 baudų iš 14. Gynėjas taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Desmondas Bane'as Memfio komandai per 34 minutes pridėjo 28 taškus (8/12 dvit., 4/8 trit.), 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Salt Leik Sičio komandai Rudy Gobertas per 32 minutes pelnė 23 taškus (9/10 dvit., 5/6 baud.) ir atkovojo 13 kamuolių.

Prancūzas blokavo 5 metimus ir pakilo į trečiąją vietą daugiausiai blokų atlikusių žaidėjų sąraše per „Jazz“ istoriją. Gobertas dabar turi 1254 blokus ir aplenkė Gregą Ostertagą.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 24 (7/11 trit.), Rudy Gobertas 23 (9/10 dvit., 5/6 baud., 13 atk. kam., 5 blok.), Mike'as Conley 19 (4/7 dvit., 3/5 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Donovanas Mitchellas 18 (2/10 dvit., 3/10 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Hassanas Whiteside'as 12 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Royce'as O'Neale'as (3/6 trit., 6 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas (1/6 trit., 4 rez. perd.) po 9.

„Grizzlies“: Ja Morantas 32 (6/20 dvit., 3/10 trit., 11/14 baud., 7 rez. perd.), Desmondas Bane'as 28 (8/12 dvit., 4/8 trit., 4 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 26 (5/8 dvit., 4/11 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Brandonas Clarke'as 10 (9 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 9 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Ziaire Williamsas 8.