Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Nuo pirmųjų minučių Niujorko „Knicks“ (10-8) smūgį sugėrusi Los Andželo „Lakers“ (9-10) krito į milžinišką duobę, iš kurios išsikapstyti nebepavyko.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Be LeBrono Jameso žaidę Franko Vogelio auklėtiniai reabilitavosi iš po 24 taškų deficito, bet galop Niujorke krito 100:106 (20:36, 31:27, 30:20, 19:23).

„Lakers“ vertėsi be pirmąkart karjeroje suspenduoto LeBrono, kuriam po incidento Detroite su Isaiah Stewartu buvo skirta vieno mačo diskvalifikacija.

Los Andželo ekipa pirmąjį kėlinį pralaimėjo 20:36, o antrojo ketvirčio viduryje atsilikimas pasiekė rekordinę – 24 taškų žymą (35:59).

Šioje atkarpoje išsiliejo Russello Westbrooko kraujas, kai gynėjas veržėsi į „Knicks“ baudos aikštelę ir susidūrė su Quentinu Grimesu. Iš „Lakers“ krepšininko burnos pasirodė kraujas, o „Knicks“ žaidėjui buvo užfiksuota asmeninė pražanga.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Carmelo Anthony tolimas šūvis priartino „Lakers“ per tašką – 84:85, tačiau Vogelio kariauna nerado priešnuodžių įsisiautėjusiam įžaidėjui Immanueliui Quickley.

22-ejų gynėjas per ketvirtį surinko 12 iš 14 savo taškų bei padėjo „Knicks“ susigrąžinti dviženklę persvarą (105:93), kuri leido išlaikyti kontrolę iki pat susitikimo pabaigos.

Prancūzas Evanas Fournier žaidė 42 minutes, per kurias pelnė 26 taškus (2/5 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.).

Juliuso Randle'o sąskaitoje – 20 taškų (6/12 dvit., 1/5 trit., 5/8 baud.).

Carmelo trečiajame kėlinyje užsidirbo techninę pražangą, kada iš pradžių grubiai sustabdė Randle'ą, o po to nustūmė jį į užribį.

Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį – 31 tašką (7/12 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 6 klaidas.

Anthony Davisas pataikė 6 iš 15 dvitaškių bei įsirašė 20 taškų, 6 atkovotus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Plojimais „Madison Square Garden“ arenoje sutiktas Carmelo įmetė 3 iš 13 metimų, o Malikas Monkas – 5 iš 14. Abu jie surinko po 12 taškų.

Nerungtyniavusio LeBrono šio sezono rodikliai siekia 22,8 taško, 6,1 rezultatyvaus perdavimo ir 5 atkovotus kamuolius.

„Knicks“: Evanas Fournier 26 (6/9 trit.), Juliusas Randle'as 20 (6/12 dvit., 1/5 trit., 5/8 baud., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Immanuelis Quickley 14 (4/8 trit.), R.J. Barrettas (3/5 trit., 7 atk. kam.), Obi Toppinas (6/9 dvit.) ir Alecas Burksas (3/7 dvit., 6 atk. kam.) po 12.

„Lakers“: Russellas Westbrookas 31 (7/12 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud., 13 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld., 39 naud.), Anthony Davisas 20 (6/15 dvit., 5/11 baud., 6 atk. kam.), Avery Bradley 15 (3/8 trit., 9 atk. kam.), Carmelo Anthony (2/8 trit.) ir Malikas Monkas (4/7 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd.) po 12.