Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Jonas Valančiūnas ir Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-16) iškovojo ketvirtą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Willie Greeno auklėtiniai savo aikštėje 127:102 (36:27, 36:23, 23:23, 32:29) įveikė Vašingtono „Wizards“ (11-7).

Valančiūnas per 24 minutes pelnė 21 tašką (6/14 dvit., 1/4 trit., 6/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir prasižengė 2 sykius.

Po rungtynių spaudos konferencijoje lietuvis nevengė papokštauti.

„Kiek džiugu ne tik tai, kad laimėjote 25 taškų pranašumu, bet ir tai, kad žaidėte tik 24 minutes?“ – žurnalistas paklausė JV.

„Tai buvo puiku. Ėjau į treniruoklių salę iškart po rungtynių. Galvojau: „Pagaliau, šiek tiek priežiūros“, – šyptelėjo uteniškis.

„Pelicans“ nugesino vieną šio sezono siurprizų – „Wizards“ sezono pradžioje iškovojo 10 pergalių ir patyrė 3 pralaimėjimus. Dabar ekipa per penkis susitikimus laimėjo vos kartą.

Nugalėtojai pagerino savo sezono rezultatyvumo rekordą ir atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų – 33.

Šeimininkai rungtynes atidarė spurtu 19:5 ir uždavė puikų toną likusioms rungtynėms. Iki didžiosios pertraukos pranašumas jau siekė 22 taškus (72:50).

Trečiajame ketvirtyje „Wizards“ nesugebėjo atsitiesti, o ketvirtajame vos kartą atstumas buvo mažesnis nei 20 taškų.

Naujojo Orleano komandai Brandonas Ingramas per 31 minutę pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 1/3 trit., 7/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vašingtono ekipos gretose išsiskyrė Bradley Bealas, kurio sąskaitoje buvo 23 taškai (11/16 dvit.) ir 5 atkovoti kamuoliai.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8/12 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 21 (6/14 dvit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Hartas 16 (4/6 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 13 (3/7 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Devonte Grahamas (2/6 trit.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (3/9 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Trey Murphy 8 (2/2 trit.).

„Wizards“: Bradley Bealas 23 (11/16 dvit., 5 atk. kam.), Raulis Neto 13 (7/8 baud.), Spenceris Dinwiddie 11 (1/5 trit., 6/8 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 10 (4/8 dvit., 2/8 baud., 9 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 9 (2/5 trit.), Danielis Gaffordas (4/6 dvit., 2 blok.) ir Anthony Gillas (2/2 trit.) po 8, Kyle'as Kuzma 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).