Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Ketvirtąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-4) klubas.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje 64:70 (23:15, 15:18, 10:20, 16:17) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (3-9) krepšininkams.

Lemiamu metu atsakomybės nebijojęs Kuzminskas per 20 minučių surinko 13 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, klaidą, 3 pražangas ir 14 naudingumo balų.

Kuzia buvo naudingiausias komandoje.

Gudaitis per 14,5 minutės pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, sykį suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie prasidėjus trečiajam kėliniui po Connerio Frankampo dvitaškio turėjo 7 taškų pranašumą (40:33), tačiau tuomet šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą. PAO atsakė spurtu 20:5 ir po Georgio Papagiannio dvitaškio turėjo solidų pranašumą (50:43).

Likus 7 minutėms graikai pirmavo 10 taškų (70:60), bet „Zenit“ nepasidavė – atsakė atkarpa 12:1, o Kuzminsko tolimas šūvis likus 2 minutėms išvedė svečius į priekį (62:61).

Netrukus Nemanja Nedovičius smeigė tritaškį, Papagiannis pelnė dvitaškį ir likus 44 sekundėms PAO buvo priekyje 4 taškais (66:62).

Kuzia atsakė dvitaškiu (64:66) ir vėl priartino svečius iki vieno metimo, tačiau likus 12 sekundžių Ioannis Papapetrou šaltakraujiškai realizavo baudas (68:64), Kuzminskas prametė tritaškį ir PAO triumfavo.

Atėnų ekipoje puikiai rungtyniavęs Papagiannis per 31 minutę pelnė 18 taškų (8/9 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 31 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius (4/7 trit., 5 rez. perd.) ir Georgios Papagiannis (8/9 dvit., 13 atk. kam., 4 blok., 31 naud.) po 18, Darylas Maconas 11 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Okaro White'as 8 (5/6 baud.).

„Zenit“: Jordanas Loydas 15 (4/7 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.), Conneras Frankampas 14 (2/8 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 13 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Jordanas Mickey 9, Alexas Poythressas 7.