Nutrūko dvylikos „Gargždų“ (14-2) pergalių serija „7bet-NKL“ čempionate.

Taškai 21
Taiklumas 7-11
Atkovoti kamuoliai 11
Rezultatyvūs perdavimai 1

Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose 77:82 (19:10, 17:26, 18:23, 23:23) nusileido Kauno r. „Atleto“ (9-7) krepšininkams.

Gargždiškiai nebuvo pralaimėję nuo spalio 14 dienos, kuomet turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą (62:87).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų pranašumą (19:10). Visgi svečiai iš Garliavos atsakė dviem puikiais kėliniais, po Juliaus Liesio baudų metimų prieš lemiamas 10 minučių turėjo 5 taškų pranašumą (59:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje gargždiškiai spurtavo ir po Simo Galdiko dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (60:61), tačiau tuomet svečiai atsakė atkarpa 12:6 ir likus 3 minutėms Martynas Linkevičius nutolino „Atletą“ iki 8 taškų (74:66).

Šeimininkai dar bandė gelbėtis: likus 20 sekundžių Marius Runkauskas tolimu šūviu sumažino skirtumą iki 4 taškų (75:79), tačiau baudas realizavęs „Atletas“ pergalės iš rankų nepaleido.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Martynas Linkevičius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 21 taškas (4/4 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.) 11 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

Gargždų komandoje nesulaikomas buvo Runkauskas, kuris per 33 minutes pelnė 28 taškus (5/6 dvit., 6/11 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Gargždai“: Marius Runkauskas 28 (5/6 dvit., 6/11 trit., 4 rez. perd., 27 naud.), Mantas Ruikis 13 (4/6 dvit., 1/7 trit.), Ernestas Bružas 10 (2/7 trit.), Simas Galdikas 8 (3/7 dvit.).

„Atletas“: Martynas Linkevičius 21 (4/4 dvit., 3/7 trit., 11 atk. kam., 28 naud.), Gytis Sirutavičius 18 (2/7 trit., 6/8 baud., 4 rez. perd.), Ignas Juškevičius 17 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Karolis Babkauskas 10 (2/9 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Julius Liesis 7 (2/5 trit.).