Nuotr.: Usa Today Sports - Scanpix
Nuotr. Usa Today Sports - Scanpix

Įsiplieskusių Finikso „Suns“ (17-3) pastaruoju negali sustabdyti niekas. Arizonos valstijos ekipa NBA lygoje iškovojo šešioliktąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Monty Williamso auklėtiniai išvykoje 113:107 (34:20, 22:26, 34:26, 23:35) palaužė Bruklino „Nets“ (14-6) krepšininkus.

„Suns“ 16 pergalių serija yra antra pagal ilgumą franšizės istorijoje. Iki rekordo trūksta vos vienos pergalės – 17 laimėjimų iš eilės Finikso ekipa pasiekė 2006-2007 m. sezone.

Norint pakartoti klubo rekordą, Finikso klubui reikės įveikti San Fransisko „Golden State Warriors“ (17-2) ekipą, kuri Vakaruose žygiuoja pirma. „Suns“ rikiuojasi antri.

„Laukiu to, – apie artėjantį mačą kalbėjo 30 taškų sukratęs „Suns“ lyderis Devinas Bookeris. – Noriu ne pakartoti, o sulaužyti rekordą. Tai nėra atkrintamųjų rungtynės, bet mes išeisime su didele energija. Komandos su dviem geriausiais rezultatais lygoje. Tai bus intensyvios, intriguojančios rungtynės.“

Mačą nuo pat pradžių geriau pradėjo svečiai, kurie po JaVale'o McGee dvitaškio pirmajame kėlinyje įgijo 14 taškų pranašumą (34:20) bei dviženklį atstumą išlaikė iki pat pertraukos (56:46).

Pailsėję „Suns“ krepšininkai dar labiau atitolo nuo varžovų, o po Camerono Payne'o dvitaškio pranašumas pasiekė rekordinį – 20 taškų (90:70).

Rungtynių pabaigoje Bruklino klubas bandė kilti į šturmą ir po Jameso Hardeno dvitaškio likus pustrečios minutės skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (101:108), tačiau vėliau ekipa užstrigo puolime ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Daugiausia pataiko: Devin Booker

Be 30 taškų pelniusio Bookerio, ryškiai Finikso klubo gretose taip pat žibėjo Chrisas Paulas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 22 taškai (6/11 dvit., 3/8 trit., 1/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Nets“ neištraukė Kevino Duranto ir Hardeno tandemas.

KD per 44 minutes pelnė 39 taškus (9/21 dvit., 4/7 trit., 9/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Hardenas užfiksavo trigubą dublį – per 39 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 6/0 trit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei 7 sykius suklydo.

„Nets“: Kevinas Durantas 39 (9/21 dvit., 4/7 trit., 9/11 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), LaMarcusas Aldridge'as (8/11 dvit., 6 atk. kam.) ir DeAndre Bembry (9/11 dvit., 9 atk. kam.) po 18, Jamesas Hardenas 12 (4/9 dvit., 0/6 trit., 13 atk. kam., 14 rez. perd., 2 blok., 7 kld.), Patrickas Millsas 9 (3/7 trit.).

„Suns“: Devinas Bookeris 30 (5/12 dvit., 4/6 trit., 8/8 baud., 4 rez. perd.), Chrisas Paulas 22 (6/11 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 13 (5/8 dvit., 6 atk. kam., 7 per. kam.), Deandre Aytonas (5/8 dvit., 6 atk. kam.) ir JaVale'as McGee (3/7 dvit., 10 atk. kam.) po 10, Landry Shametas (2/5 trit.) ir Cameronas Johnsonas (2/5 trit.) po 8, Cameronas Payne'as 7 (1/5 trit.).