Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

LeBronas Jamesas tiesioginių konfliktų su Isaiah Stewartu išvengė, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (11-11) iškovojo vienuoliktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 9

Kalifornijos klubas savo aikštėje 110:106 (23:21, 28:27, 32:22, 27:36) įveikė Detroito „Pistons“ (4-16).

Šeimininkams Jamesas per 37 minutes pelnė 33 taškus (8/11 dvit., 4/9 trit., 5/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Staples Center“ susirinkę aistruoliai švilpimu pasitiko „Lakers“ dievuko priešą Stewartą. Primename, praeitoje klubų akistatoje Detroite Jamesas pataikė iš alkūnės „Pistons“ žaidėjui, o jis bent kelis kartus veržėsi per aikštę pamokyti Los Andželo ekipos lyderį.

Šiame mače vienintelis kontroversijos susilaukęs momentas – Jameso tritaškis. Puolėjas pagavo kamuolį kampe ties tritaškiu ir pirma jį parodė suolui. Taip sutapo, kad arčiausiai jo aikštėje stovėjo Stewartas, o Jamesas paleido tikslų tritaškį tiesiai jam prieš nosį.

Stewartas sužaidė 27 minutes, pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 1/2 baudų) ir atkovojo 6 kamuolius.

Taškas į tašką vykusią dvikovą „Lakers“ sau tinkama linkme pasuko trečiajame ketvirtyje. Šeimininkai spurtavo 21:2 ir įgijo 19 taškų pranašumą (77:58).

Likus žaisti 2 minutes „Pistons“ dar kėsinosi pasikandžioti (100:106), bet Anthony Davisas pelnė dvitaškį, o laiko likę jau buvo per mažai.

„Lakers“ didysis trejetas Jamesas, Davisas ir Russellas Westbrookas kartu pelnė 82 iš 110 komandos taškų.

„Laimėjome 6 iš 9 trečiųjų kėlinių pastaruoju metu. Išėjome su daug intensyvumo gynyboje, pataikėme metimus. Kai nebūname statiški puolime, viskas atrodo geriau“, – po mačo sakė Jamesas.

Detroito ekipos gretose išsiskyrė Jerami Grantas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 32 taškai (7/14 dvit., 4/6 trit., 6/6 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (8/11 dvit., 4/9 trit., 5/8 baud., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Russellas Westbrookas 25 (9/13 dvit., 4/8 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Anthony Davisas 24 (8/13 dvit., 2/2 trit., 10 atk. kam., 3 blok.), Talenas Hortonas-Tuckeris 12 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), DeAndre Jordanas 9 (4/4 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.).

„Pistons“: Jerami Grantas 32 (7/14 dvit., 4/6 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Frankas Jacksonas 17 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Cade'as Cunninghamas 15 (3/7 dvit., 3/9 trit., 11 atk. kam., 5 kld.), Trey Lylesas 13 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Hamidou Diallo 10 (4/6 dvit.).