Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Jonas Valančiūnas ir Brandonas Ingramas traukė Naujojo Orleano „Pelicans“ (8-21) puolimo traukinį, tačiau jų komanda vis tiek patyrė dar vieną nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 9

Dejounte Murray surinko ketvirtą sezono trigubą dublį ir jo vedama San Antonijaus „Spurs“ (10-16) namie 112:97 (28:26, 26:26, 29:30, 29:15) įveikė „Pelicans“.

Valančiūnas svečiams per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Sėkmingesnė lietuviui buvo pirmoji rungtynių dalis, per kurią įmetė 12 taškų. Lemiamame ketvirtyje centras buvo sustabdytas ir pelnė vos tašką.

„Pelicans“ kapituliavo būtent ketvirtajame kėlinyje, kurį šeimininkai pradėjo spurtu 13:4 (99:86), ir po to svečiams atsitiesti nebepavyko.

Vis dar Ziono Williamsono debiuto laukianti „Pelicans“ pralaimėjo 4 kartą per pastarąsias šešerias rungtynes ir Vakaruose rikiuojasi paskutinėje vietoje.

„Spurs“ ekipai Murray per 34 minutes pelnė 10 taškų (5/11 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviai nugalėtojų gretose žaidė Derrickas White'as (8/11 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud.) ir Jakobas Poeltlas (10/12 dvit., 4/9 baud.), pelnę po 24 taškus.

White'as dar atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o Valančiūno tiesioginis oponentas iš Austrijos pridėjo 12 atkovotų kamuolių.

Naujojo Orleano ekipos gretose išsiskyrė Ingramas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 27 taškai (11/21 dvit., 0/4 trit., 5/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Spurs“: Derrickas White'as (8/11 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.) ir Jakobas Poeltlas (10/12 dvit., 4/9 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 4 kld.) po 24, Keldonas Johnsonas 17 (2/7 dvit., 3/5 trit.), Dougas McDermottas 13 (5/7 dvit.), Lonnie Walkeris 11 (3/7 dvit.), Dejounte Murray 10 (5/11 dvit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Tre Jonesas 7.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 27 (11/21 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (6/12 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15 (3/10 dvit., 3/6 trit.), Joshas Hartas 13 (5/6 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 10 (4/5 dvit., 9 atk. kam.), Devonte Grahamas 8 (2/6 trit.).