Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Tel Avivo „Maccabi“ (7-8) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo.

Taškai 21
Taiklumas 8-15
Atkovoti kamuoliai 3
Rezultatyvūs perdavimai 5

Eurolygos rungtynėse Tel Avivo klubas 79:90 (18:23, 19:19, 14:28, 28:20) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahče“ (6-9) pranašumą ir suklupo penktą kartą iš eilės.

Užtikrintai susitikimo eigą kontroliavę šeimininkai atsilikinėjo tik pirmojo kėlinio pradžioje. Vėliau Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai uždusino varžovus gynyboje ir įgijo 9 taškų pranašumą (30:21).

Sėkmingai persvarą išlaikęs Turkijos klubas po pertraukos ėmėsi nugalėtojų klausimo. Devinas Bookeris ir Nando De Colo sukrovė Stambulo ekipai 21 taško pranašumą (70:49).

„Maccabi“ kėsinosi dar pakutenti padus po milžiniško spurto (68:74), bet darbų vėl ėmėsi siautėję De Colo ir Bookeris.

„Fenerbahče“ po prasto sezono starto įgavo geresnę formą. Ekipa tiek Turkijoje, tiek Eurolygoje laimėjo po tris mačus iš eilės.

Stambulo komandai Nando De Colo per 29 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 0/4 trit., 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Devinas Bookeris, per 33 minutes pelnęs 22 taškus (8/12 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Tel Avivo ekipos gretose išsiskyrė Jamesas Nunnally, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 18 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 4/6 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Devinas Bookeris 22 (8/12 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 3 blok.), Nando De Colo 21 (8/11 dvit., 5/6 baud., 5 rez. perd., 25 naud.), Pierria Henry (2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Marko Guduričius (2/4 trit.) po 9, Dyshawnas Pierre'as (5 atk. kam.), Janas Vesely (3/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.) ir Achille Polonara (2/4 trit.) po 8.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 18 (4/7 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 14 (4/10 trit., 6 kld.), Keenanas Evansas 13 (4/7 dvit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Derrickas Williamsas 10 (2/5 trit., 4 kld.), Ante Žižičius 9 (4/12 dvit., 11 atk. kam.), Angelo Caloiaro 7.