Nuotr.: Rodolfo Molina / Contributor
Nuotr. Rodolfo Molina / Contributor

Varžovų žabangose klimpusi „Barcelona“ (13-2) išsikapstė ir įsirašė šeštąją pergalę paeiliui Eurolygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Katalonai išvykoje 76:69 (20:13, 14:18, 27:18, 15:20) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-9).

Svečiai užtikrintai pradėjo rungtynes ir įgijo dviženklį pranašumą (16:5). Vis tik gera pradžia pergalės Belgrado pragare negarantuoja.

Luka Mitrovičius įkūrė liepsną šeimininkų žaidime ir „Crvena Zvezda“ kaip mat išlygino rezultatą (20:20). Serbams net buvo pavykę išsiveržti į priekį (23:22), bet emocijas numalšinę katalonai ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami (34:31).

Po pertraukos du tritaškius smeigė Nicolas Laprovittola, vieną pridėjo Nigelas Hayesas-Davisas ir susitikimo kontrolė vėl grįžo į svečių rankas (43:35). Iki trečiojo kėlinio pabaigos pranašumas pakilo iki dviženklio (61:49).

Likus 2,5 minutės atrodė, kad katalonams nėra, ko nerimauti (70:63), bet „Crvena Zvezda“ kilo į šturmą – po Stefano Markovičiaus tritaškio ekipas skyrė vos 3 taškai (68:71).

Lemiamu metu svarbias baudas pataikė Nikola Mirotičius, tritaškį pridėjo Kyle'as Kuričius ir to pakako „Barcos“ pergalei.

Rokas Jokubaitis taškų nepririnko, bet buvo geriausias kamuolių skirstytojas komandoje. Lietuvis per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/6 dvit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir liko su 1 naudingumo balu.

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Nigelas Hayesas-Davisas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Amerikietis sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias savo sezono rungtynes.

Belgrado komandai Dejanas Davidovacas per 26 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Akistatos prieš Eurolygos lyderius nepraleido ir viena didžiausių Serbijos sporto žvaigždžių, pirmoji planetos raketė tenisininkas Novakas Džokovičius.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius (5/7 dvit., 5/8 baud.) ir Nikola Kaliničius (6/10 dvit., 1/7 trit.) po 15, Nate'as Woltersas 11, Stefanas Markovičius ir Dejanas Davidovacas (6 atk. kam., 3 per. kam.) po 8.

„Barcelona“: Nigelas Hayesas-Davisas 14 (2/3 trit., 8 atk. kam.), Rolands Smits (4/4 dvit.) ir Sertačas Šanli (4/6 dvit.) po 11, Nikola Mirotičius 10 (7 atk. kam.), Kyle'as Kuricas 8 (5/7 baud.).