Nuotr.: Petre Thomas-USA TODAY Sports
Nuotr. Petre Thomas-USA TODAY Sports

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje vyko Vakarų konferencijos lyderių akistata, kurioje savo pranašumą įrodė Ja Moranto vedama Memfio „Grizzlies“ (29-14).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Memfio klubas savo aikštėje 116:108 (28:24, 31:27, 28:39, 29:18) susitvarkė su „Golden State Warriors“ (30-10).

Antrajame kėlinyje „Grizzlies“ turėjo 18 taškų pranašumą (49:31), tačiau sužaidė nesėkmingą atkarpą – 10:20, dėl kurios „Warriors“ apkarpė deficitą (51:59), o trečiojo kėlinio pradžioje ir persvėrė rezultatą į savo pusę (61:59).

Visgi paskutiniame kėlinyje „Grizzlies“ buvo priekyje, bet nesijautė saugiai, mat tiksint paskutinei minutei Gary Paytonas dėjimu priartino svečius iš San Fransisko prie varžovų per vieną taiklų metimą (108:111).

Svarbiausiu momentu namų komandos lyderis Morantas pelnė 5 taškus paeiliui (116:108), kurių užteko, kad grizliai iškovotų dešimtąją pergalę iš eilės.

„Grizzlies“ pirmą kartą franšizės istorijoje per vieną sezoną laimėjo 10 rungtynių paeiliui. Liko tik 3 komandos, kurios niekada neturėjo tokios pergalių serijos – Vašingtono „Wizards“, Indianos „Pacers“ ir Orlando „Magic“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Morantas, per 36 minutes pelnęs 29 taškus (10/19 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Memfio komandai Tyusas Jonesas per 23 minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 5/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Po traumos į formą mėginantis sugrįžtanti Klay Thompsonas antrose savo sezono rungtynėse per 19 minučių pelnė 14 taškų (3/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir blokavo 1 metimą.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Stephenas Curry, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 27 taškai (6/12 dvit., 2/9 trit., 9/10 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų.

Curry perdavimas per nugarą:

„Grizzlies“: Ja Morantas 29 (10/19 dvit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok.), Ziaire'as Williamsas (3/7 trit.) ir Tyusas Jonesas (5/5 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 17, Brandonas Clarke'as 14 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Jarenas Jacksonas 13 (4/9 dvit., 11 atk. kam., 3 blok.), Desmondas Bane'as 11 (3/8 trit., 4 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 8 (4/8 dvit., 3 per. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (6/12 dvit., 2/9 trit., 9/10 baud., 10 atk. kam., 10 rez. perd.), Klay Thompsonas 14 (3/8 dvit., 2/5 trit.), Andrewas Wigginsas (3/6 trit., 4 kld.) ir Gary Paytonas (5/6 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) po 13, Jordanas Poole'as 12 (1/6 trit., 5/5 baud., 2 blok.), Otto Porteris 9 (6 atk. kam.), Nemanja Bjelica 7 (2/3 trit.).