Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Shai Gilgeousas-Alexanderis smaginosi, o jo užkurta Oklahomos „Thunder“ (14-27) sutriuškino vienus NBA favoritų.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Oklahomos klubas išvykoje 130:109 (38:26, 32:25, 30:32, 30:26) nepasigailėjo Bruklino „Nets“ (26-15).

„Nets“ tai buvo ketvirtos rungtynės per pastarąsias penkias dienas ir nuovargis buvo matomas daugiau nei aiškiai.

„Thunder“ jau per pirmą mačo pusę susikrovė solidžią persvarą (70:51), o po pertraukos šeimininkai nepademonstravo jokių atsigavimo ženklų ir patyrė sutriuškinimą.

Oklahomos ekipos gretose išsiskyręs Gilgeousas-Alexanderis per 35 minutes pelnė 33 taškus (9/13 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Poilsio Kevinui Durantui suteikęs Steve'as Nashas namų rungtynėse taip pat negali verstis Kyrie Irvingu, tad šiose rungtynėse iš savo žvaigždžių trio turėjo tik Jamesą Hardeną.

Taip pat Nashas suteikė poilsio Pattui Millsui, kadangi šis pastaruoju metu žaidžia daugiau laiko dėl Joe Harriso čiurnos traumos bei Irvingo situacijos.

Prieš savo pirmąjį NBA klubą Hardenas per 36 minutes pelnė 26 taškus, tačiau pataikė tik 7 metimus iš 22 bandymų (4/11 dvit., 3/11 trit., 9/9 baud.).

Rezultatyviausiai „Nets“ žaidęs gynėjas dar atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 metimus.

„Nets“: Jamesas Hardenas 26 (4/11 dvit., 3/11 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam., 3 blok., 28 naud.), Camas Thomasas 21 (7/11 dvit., 1/7 trit.), Davidas Duke'as 13 (3/3 trit., 5 atk. kam.), Bruce'as Brownas 10 (4/8 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.), Kessleras Edwardsas 9 (4/7 dvit.), Paulas Millsapas 8 (4/5 dvit., 10 atk. kam., 3 blok.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 33 (9/13 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok., 5 kld., 42 naud.), Luguentzas Dortas 27 (3/7 dvit., 6/10 trit.), Joshas Giddey 19 (5/6 dvit., 3/11 trit., 7 rez. perd.), Dariusas Bazley 16 (4/4 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Mike'as Muscala 14 (4/4 trit.), Aaronas Wigginsas 9 (6 atk. kam.), Tre Mannas 7 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).