Netikėtu pralaimėjimu antrajame "Kovo beprotybės" ture pasibaigė "Wake Forest Demon Deacons" žygis į NCAA viršūnę. Vyto Daneliaus ekipa, kuriai šiemet nemažai Amerikos studentų krepšinio ekspertų prognozavo čempionų titulą, šešioliktfinalyje po dviejų pratęsimų 105:111 (40:27, 37:50, 16:16, 12:18) pralaimėjo "West Virginia Mountainers".

Pirmoje dvikovos dalyje įgiję 13 taškų pranašumą, Veik Foresto universiteto krepšininkai antroje dalyje nesulaikė veržliai žaidusių varžovų ir iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 21 sekundę Mike'as Gansey dviem baudų metimais išlygino rezultatą (77:77).

Tai buvo tik M.Ganzey puikaus pasirodymo pradžia. Per du pratęsimus jis pelnė 19 taškų ir iš viso surinkęs 29 pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.

"Tai - svajonės išsipildymas, nepakartojamas jausmas", - po susitikimo kalbėjo M.Ganzey, kuris praėjusią vasarą toje pačioje Klivlendo arenoje, kurioje vyko susitikimas, tobulino savo krepšinio įgūdžius.

Veik Foresto universitetas šiame sezone pralaimėjo visas trejas rungtynes, kurių nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

"Kiek pratęsimų žaidėme? Tris? Du? Tai buvo tiesiog ilgos rungtynės", - akivaizdžiai nuliūdęs kalbėjo vienas geriausių NCAA įžaidėjų, antrakursis "Demon Deacons" gynėjas Chrisas Paulas, dėl išnaudoto pražangų limito atsisėdęs ant atsarginių suolo antrojo pratęsimo viduryje.

Nesėkmingai karjerą NCAA baigė ir V.Danelius. Per 12 minučių ketvirtakursis puolėjas pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Veik Foresto ekipai Tarenas Downey įmetė 27 taškus, Ericas Williamsas pridėjo 23 ir 12 atkovotų kamuolių, o Ch.Paulo sąskaitoje - 22 taškai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 6 atkovoti kamuoliai.

Nugalėtojų ekipoje be M.Ganzey dar pasižymėjo Tyrone'as Sally - 21 taškas, ir D'oras Fisheris - 15.