Nuotr.: USA TODAY Sports - Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports - Scanpix

Kevinas Porteris pataikė 5 tritaškius, pelnė 23 taškus ir jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (13-32) po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Hjustono klubas išvykoje 118:112 (29:21, 26:39, 30:28, 33:24) parklupdė Sakramento „Kings“ (18-28).

Pirmajame kėlinyje „Kings“ ilgai ieškojo savo pirmųjų taškų – po pusantros minutės Terence‘as Davisas dvitaškiu atidarė komandos sąskaitą (2:13).

Vis tik prieš ilgąją pertrauką atsiliekanti namų komanda spurtavo 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (54:50).

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Kevinas Porteris smeigė tritaškį ir „Rockets“ įgijo 4 taškų pranašumą (114:110), kurį Davisas apkarpė baudų metimais (112:114).

Grubi Foxo pražanga:

Tiksint paskutinėms 12 sekundžių Ericas Gordonas ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių ir prasiveržęs padidino persvarą (116:112).

Harrisonas Barnesas mėgino gelbėti „Kings“, tačiau jo metimas skriejo pro šalį, o „Rockets“ triumfavo.

„Šį vakarą buvome pasiruošę žaisti, – sakė „Rockets“ treneris Stephenas Silasas.Mes dar nesame atkrintamųjų komanda, bet kai būsime, atrodysime būtent taip. Stengiamės išmokti kuo daugiau pamokų. Už tai jais didžiuojuosi.“

Hjustono ekipos gretose išsiskyrė Christianas Woodas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 23 taškai (5/8 dvit., 3/7 trit., 4/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Porteris, per 36 minutes pelnęs 23 taškus (1/3 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sakramento komandai Buddy Hieldas per 29 minutes pelnė 27 taškus (4/7 dvit., 5/9 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Buddy Hieldas 27 (4/7 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Terence'as Davisas 17 (4/4 dvit., 2/10 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Davionas Mitchellas 16 (5/8 dvit., 2/4 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam.), De'Aaronas Foxas (5/10 dvit., 4 rez. perd.) ir Chimezie Metu (5/8 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.) po 14, Harrisonas Barnesas 12 (1/5 trit., 7/7 baud.).

„Rockets“: Kevinas Porteris (5/9 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 6 kld.) ir Christianas Woodas (5/8 dvit., 3/7 trit., 14 atk. kam.) po 23, Garrisonas Mathewsas 17 (4/6 trit., 5/5 baud.), Jalenas Greenas (5/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Ericas Gordonas (4/6 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.) po 15, Jae'Seanas Tate'as 10 (5/5 dvit., 4 kld.), Kenyonas Martinas 9 (5 atk. kam.).