Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

DeMaras DeRozanas pranoko Giannį Antetokounmpo taškais, bet pergale džiaugėsi pastarojo traukiama Milvokio „Bucks“ (29-19).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Rytų konferencijos lyderių dvikovoje NBA čempionai savo aikštėje 94:90 (24:20, 21:24, 23:25, 26:21) įveikė Čikagos „Bulls“ (28-16).

„Bulls“ Rytų konferencijoje rikiuojasi 2-oje vietoje, „Bucks“ – 4-oje.

Likus pustrečios minutės šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą (90:83), bet keturi DeRozano taškai ir Nikola Vučevičiaus tritaškis priartino „Bulls“ iki 2 taškų – 90:92.

Likus 23 sekundėms DeRozanas galėjo išvesti svečius į priekį, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį, o „Bucks“ pergalę įtvirtino tikslios Khriso Middletono baudos.

Tritaškiai nekrito abiem komandoms ir jos užfiksavo prasčiausius procentus šį sezoną – „Bulls“ pataikė 7 iš 38 (18,4 proc.), „Bucks“ – 6 iš 31 (19,4 proc.).

Rungtynėse netrūko aistrų, o trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas Graysonas Allenas dėl itin grubios pražangos prieš Alexą Caruso.

„Tai galėjo užbaigti jo karjerą, jis jį tiesiog parvertė, kai Caruso buvo ore. Tikiuosi lyga rimtai į tai pažiūrės, nes viskas galėjo baigtis labai blogai“, – kalbėjo „Bulls“ strategas Billy Donovanas.

Vis dėlto kurį laiką ant parketo pagulėjęs Caruso liko rungtynėse ir per 24 minutes surinko 7 taškus (2/5 dvit., 1/6 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į priekį vedęs Antetokounmpo per 36 minutes pelnė 30 taškų (11/20 dvit., 0/3 trit., 8/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 3 kartus.

Čikagos ekipos gretose išsiskyrė DeRozanas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 35 taškai (9/15 dvit., 0/3 trit., 17/18 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Ketvirtą mačą iš eilės „Bulls“ žaidė be traumuotų Lonzo Ballo ir Zacho LaVine'o.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (11/20 dvit., 8/12 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Khrisas Middletonas 16 (5/11 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 13 (4/9 dvit.), Bobby Portisas 12 (4/8 dvit., 1/7 trit., 13 atk. kam.), Donte DiVincenzo 7.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 35 (9/15 dvit., 17/18 baud., 6 atk. kam., 33 naud.), Nikola Vučevičius 19 (5/10 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam., 2 blok.), Mattas Thomasas 11 (3/5 trit.), Coby White'as (0/9 trit., 4 rez. perd.) ir Alexas Caruso (1/6 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 7.