Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė be Domanto Sabonio rungtyniaujanti Indianos „Pacers“ (17-30) ekipa.

Rezultatyvūs perdavimai 16

Ricko Carlisle'o auklėtiniai išvykoje 103:113 (25:24, 29:35, 20:33, 29:21) nusileido Finikso „Suns“ (36-9) krepšininkams.

Sausio 20-osios mače prieš Los Andželo „Lakers“ Sabonis nusileido ant Russello Westbrooko kojos ir patyrė čiurnos traumą, dėl kurios praleido jau dvejas rungtynes.

Per pirmuosius du kėlinius ant parketo virė lygi kova, tačiau iniciatyvą svečiai paleido po pertraukos, trečiąjį ketvirtį pralaimėjo 20:33 ir turėjo 18 taškų deficitą (74:92).

„Pacers“ dar kilo į šturmą, surengė spurtą 11:2 ir po Chriso Duarte dvitaškio likus 4 minutėms sumažino skirtumą iki 6 taškų (99:105), tačiau Cameronas Johnsonas atsakė 5 taškais paeiliui, taip uždarydamas mačą (110:99).

Indianos ekipos gretose išsiskyrė Sabonio minutes puikiai išnaudojęs Goga Bitadze. Kartvelo sąskaitoje per 35 minutes buvo 16 taškų (6/11 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida, blokas ir 3 pražangos.

Finikso komandai Chrisas Paulas per 40 minučių pelnė 18 taškų (8/9 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius ir 4 sykius suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mikalas Bridgesas, per 34 minutes pelnęs 23 taškus (8/11 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuoliu ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynės nesusiklostė Devinui Bookeriui, kuris per 39 minutes surinko 11 taškų (5/17 dvit., 0/6 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 2 blokus.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 23 (8/11 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Bismackas Biyombo 21 (9/12 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 34 naud.), Chrisas Paulas 18 (8/9 dvit., 16 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld., 35 naud.), JaVale'as McGee 13 (6/10 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.), Devinas Bookeris 11 (5/17 dvit., 0/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Landry Shametas (2/3 trit.) ir Cameronas Johnsonas (2/7 trit.) po 8, Cameronas Payne'as 7.

„Pacers“: Chrisas Duarte (4/9 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Lance'as Stephensonas (7/9 dvit.) po 17, Goga Bitadze 16 (6/11 dvit., 11 atk. kam.), Jeremy Lambas 14 (1/7 trit., 5/7 baud., 7 atk. kam.), Justinas Holiday (2/3 trit.) ir Oshae Brissettas (5 atk. kam.) po 10, Torrey Craigas 8 (2/5 trit., 6 atk. kam.).