Nuotr.: David Richard-USA TODAY Sports
Nuotr. David Richard-USA TODAY Sports

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje dviženklį pranašumą iššvaisčiusi Klivlando „Cavaliers“ (29-19) vos neprisižaidė rungtynių pabaigoje.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Klivlando klubas namie 95:93 (28:23, 22:27, 26:19, 19:24) atlaikė paskutinį Niujorko „Knicks“ (23-25) išpuolį ir per vieną taiklų metimą iškovojo pergalę.

Per ilgąją pertrauką komandos išsiskyrė su lygiu rezultatu (50:50), tačiau trečiajame kėlinyje „Cavaliers“ spurtavo 15:1 ir susikūrė 14 taškų pranašumą (76:62). Visgi kėlinio pabaigoje svečiai iš Niujorko atsibudo – Juliusas Randle‘as pataikė baudas, o Quentinas Grimesas smeigė du tritaškius (69:76).

Lemiamo kėlinio pradžioje situacija „Knicks“ komandai vėl pradėjo blogėti, tad po Deano Wade‘o tolimo metimo deficitas išaugo iki 15 taškų (71:86). Tačiau tuomet svečiai iš Niujorko smogė atkarpa 18:4 ir sugrąžino intrigą į rungtynes (82:86).

Likus 1,7 sekundės iki rungtynių pabaigos kamuolį savo rankose turėjo „Knicks“ (93:95). Per lemiamą išpuolį perdavimą gavęs Randle‘as paleido sudėtingą metimą per varžovo rankas, tačiau jis tikslo nepasiekė, o „Cavaliers“ šventė pergalę.

„Paskutinėje atakoje jie atliko gerą darbą gynyboje, – sakė „Knicks“ treneris Tomas Thibodeau.Juliusas išmetė sudėtingą metimą. Nuopelnai jų gynybai, kuri suveikė.“

Dariusas Garlandas penktąsias rungtynes iš eilės užfiksavo daugiau nei 10 rezultatyvių perdavimų, o pagal šį pasiekimą „Cavs“ gretose susilygino su LeBronu Jamesu (2017-2018 m.). Tai ilgiausia „Cavaliers“ žaidėjo dviženklė rezultatyvių perdavimų serija per pastaruosius 10 sezonų.

Daugiausia pataiko: Kevin Love

Klivlando komandai Kevinas Love'as per 23 minutes pelnė 20 taškų (6/12 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Niujorko ekipos gretose išsiskyrė R.J. Barrettas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (8/12 dvit., 1/4 trit., 5/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 20 (6/12 trit., 11 atk. kam.), Evanas Mobley 15 (6/11 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Isaacas Okoro 14 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Dariusas Garlandas (5/13 dvit., 1/6 trit., 12 rez. perd., 6 kld.) ir Deanas Wade'as (4/7 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) po 13, Rajonas Rondo (2/3 trit.) ir Lamaras Stevensas po 8.

„Knicks“: R.J. Barrettas 24 (8/12 dvit., 5/10 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Juliusas Randle'as 18 (4/10 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Obi Toppinas 13 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Quentinas Grimesas 12 (4/6 trit.), Kemba Walkeris 8 (4/5 dvit.), Evanas Fournieras 7 (1/6 trit.).