Nuotr.: imago images/Jan Huebner-Scanpix
Nuotr. imago images/Jan Huebner-Scanpix

Sėkmingą atkarpą Eurolygoje tęsia atkrintamųjų traukinį besivejanti Miuncheno „Bayern“ (10-11).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 77:68 (20:16, 25:13, 16:13, 16:26) palaužė Vilerbano ASVEL (9-12).

Vokietijos klubui tai trečia pergalė per pastaruosius keturis mačus. „Bayern“ kartu su „Monaco“ (10-11) dalinasi 9-10 vietas. Aštuntąją vietą dabar užima titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ (10-10).

ASVEL ekipai jau galėjo padėti lyderis Elie Okobo, tačiau jam žaidimas nesiklijavo. Gynėjas per 25,5 minutės pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, prasižengė 5 kartus ir surinko 3 naudingumo balus.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė buvęs žalgirietis Augustine'as Rubitas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Vilerbano komandai Youssoupha Fallas per 15 minučių pelnė 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Prancūzai vertėsi be Williamo Howardo, Davido Lighty, Raymaro Morgano, Victoro Wembanyamos ir Antoine'o Diot. „Bayern“ nepadėjo Darrunas Hilliardas.

„Man labiausiai patiko, kaip komanda pasirodė, – po mačo sakė Trinchieri. – Visi buvo pasiruošę padėti, atiduoti viską, prisidėti. Tai mūsų trečiosios rungtynės išvykoje per šešias dienas. Sužaidėme puikias komandines rungtynes. Niekada nėra lengva laimėti Lyone.“

„Bayern“ gerai pradėjo rungtynes ir įgijo 7 taškų pranašumą (15:8). Nuo to laiko vokiečiai nė karto nebuvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Antrajame ketvirtyje šeimininkai priartėjo (18:20), bet Trinchieri kariauna iškart smogė atkarpa 11:0 (31:18). Iki antrojo kėlinio pabaigos pranašumas dar labiau paaugo (45:29).

Trečiajame kėlinyje „Bayern“ fiksavo rekordinį pranašumą (61:42). Per lemiamas 10 minučių persvara kiek nukrito, bet ASVEL rimčiau į pergalę nesikabino.

ASVEL: Chrisas Jonesas (4/10 dvit., 2/2 trit., 6 rez. perd.) ir Youssoupha Fallas (6/6 dvit., 5 atk. kam.) po 14, Jamesas Gistas 10, Charlesas Kahudi (2/3 trit.) ir Marcosas Knightas (4/7 dvit.) po 8.

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 17 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas 11 (3/4 trit.), Andreasas Obstas 10 (2/5 trit.), Nickas Weileris-Babbas 9 (4 rez. perd.), Vladimiras Lučičius (2/6 trit.) ir Othello Hunteris (4/5 dvit.) po 8.