Utenos „Juventus LKSK“ krepšininkai patyrė antrąją nesėkmę kontrolinėse rungtynėse. Uteniškiai 82:89 (28:2, 20:28, 18:24, 16:15) nusileido LKL pirmenybėms besirengiančiai Kauno „Aisčių“ ekipai.

Susitikimą aikštės šeimininkai pradėjo sėkmingai ir po Sauliau Raziulio, Audriaus MIneikio, Eimučio Petravičiaus bei Karolio Kalvaičio metimų pirmavo 11:4. Visgi kauniečiai po nesėkmingos pradžios pagerino savo puolimą ir po pirmojo kėlinio „Juventus LKSK“ priekyje šešiais taškais - 28:22.

Antrojo ketvirčio pradžia uteniškiams ir vėl nieko blogo nežadėjo. Aktyviai palaikomi savo aistruolių „Juventus LKSK“ krepšininkai kėlinio viduryje po Rolando Vaičiaus tritaškio pirmavo septyniais taškais - 45:38. Gaila, tačiau vėliau atkarpa buvo pralaimėta 5:12 ir įpusėjus mačui jau „Aisčiai“ priekyje – 50:48.

Labai nesėkmingai „Juventus LKSK“ klubui susiklostė trečiojo kėlinio vidurys. Donato Motiejūno vedini kauniečiai laimėjo atkarpą 11:1 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 65:55. Kėlinio pabaigoje „solo partiją“ sugrojo Utenos klubo lyderis Audrius Mineikis. Po šešių iš eilės šio krepšininko taškų „Juventus LKSK“ deficitas sumažėjo iki penkių taškų - 66:71.

Lemiamame ketvirtyje iniciatyvos vėl ėmėsi Motiejūnas. Po šio krepšininko metimų serijos bei Pauliaus Kleizos tritaškių „Aisčiai“ vėl nutolo – 86:71. Visgi tuomet, gerokai pagerinę savo gynybą, uteniškiai laimėjo atkarpą 11:0 ir likus žaisti minutę komandas skyrė vos keturi taškai – 86:82. Tačiau jau kitoje atakoje Paulius Beliavičius tolimu metimu nubraukė visas uteniškių viltis. „Aisčiai“ iškovojo pergalę rezultatu 89:82.

„Juventus LKSK“: Audrius Mineikis 19, Karolis Kalvaitis (11 atk. kam.) ir Vaidas Trepočka po 17, Eimutis Petravičius 10, Rolandas Vaičius 8.

„Aisčiai“: Donatas Motiejūnas 25, Paulius Kleiza 13, Tomas Rinkevičius ir Paulius Beliavičius  po 12, Egidijus Dimša (11 atk. kam.) ir Tautvydas Barštys po 11, Pranas Skurdauskas 5.

Kitas rungtynes „Juventus LKSK“ žais šeštadienį, 16.00 val. Kaune. Uteniškiu varžove bus ta pati „Aisčių“ ekipa.