„Šiaulių“ krepšininkai namuose su kaupu atsirevanšavo Kėdainių „Nevėžio“ ekipai ir pateko į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) finalinį ketvertą. Šiandien šiauliečiai 79:63 (22:15, 19:16, 16:19, 22:13) nugalėjo svečius iš Kėdainių.

Priminsime, jog pirmąsias tarpusavio rungtynes 73:70 laimėjo „Nevėžio“ ekipa.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 15:5 ir įgijo 8 taškų persvarą – 18:10.

Svečiai antrojo kėlinio pirmoje pusėje buvo sumažinę deficitą iki minimumo, tačiau tuomet 7:0 spurtavo „Šiauliai“ ir vėl nutolo. Kėlinio pabaigoje po šeimininkų tritaškio skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 39:29.

Lemiamas kėlinys prasidėjo šiauliečiams pirmaujant 7 taškais. Rungtynių šeimininkai svečiams skirtumo sumažinti neleido ir iškovojo pergalę, kuri atvėrė duris į finalinį ketvertą.

„Šiauliai“: Andrius Šležas 17 taškų, Saulius Kuzminskas 14, Mindaugas Kuzminskas 11, Stefhonas Hannahas 10.

„Nevėžis“: Aidas Viskontas 16 (7 rez.perd.) taškų,  Benas Veikalas 10, Žydrūnas Stankus ir Gintaras Leonavičius (7 atk.kam.) po 9.

Šiauliečiai LKF pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. LKF Didžiosios taurės finalo ketverto varžybos vyks sausio 23-24 dienomis Panevėžyje.