Rusijos taurės nugalėtoja tapo Kazanės „Uniks“ komanda, kuri finale per antrąją rungtynių dalį 81:60 (19:20, 18:19, 18:10, 26:11) sutriuškino Maskvos „Dinamo“ krepšininkus.

Pralaimėjusiems Darjušas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Robertas Javtokas per 33 minutes surinko 9 taškus (3/8 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, bet 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Uniks“: Krešimiras Lončaras 20, Terrellas Lyday 17, Marko Popovičius 8, Piotras Samoilenka 8.

„Dinamo“: Sergejus Bykovas 15, Darjušas Lavrinovičius 12, Bostjanas Nachbaras 11, Sergejus Monya 10, Robertas Javtokas 9.

•

Mažajame finale pergalę šventė Ramūno Šiškausko vedama Maskvos CSKA ekipa, kuri 75:69 (11:14, 14:21, 26:17, 24:17) parklupdė Maskvos srities „Triumph“ krepšininkus.

Šiškauskas per 27 minutes pelnė 24 taškus (2/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus bei sykį prasižengė.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 24, Trajanas Langdonas 13, Erazemas Lorbekas 13, Johnas Robertas Holdenas 9.

„Triumph“: Fedoras Dmitrievas 15, Aleksandras Milossedovas 14, Pavelas Sergeevas 13, Ognjenas Askrabičas 9.