Moterų krepšinio klubų Europos taurės varžybų ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Algirdo Paulausko ir Alfredo Vainausko treniruojama Kursko „Dinamo“ (Rusija) komanda, kurioje žaidžia dvi lietuvės, svečiuose 69:89 (18:25, 12:15, 18:24, 21:25) pralaimėjo „Athinaikos“ (Graikija) ekipai, tačiau pateko į pusfinalį.

Kelialapį į kitą etapą Rusijos klubui užtikrino pirmajame mače iškovota pergalė 25 taškų skirtumu 77:52.

Kursko komandos vidurio puolėja Irena Vizbarienė ketvirtadienį per 36 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškių, 1/2 tritaškių) ir buvo rezultatyviausia žaidėja svečių gretose. Ji dar atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo net 5 metimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Gynėja Sandra Valužytė per 36 minutes surinko 12 taškų (1/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/10 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

„Athinaikos“ ekipai Latoya Davis pelnė 26 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Pusfinalyje „Dinamo“ žais su Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) krepšininkėmis. Kitame pusfinalyje susitiks Taranto „Cras Basket“ (Italija) ir Maskvos „Dinamo“ (Rusija) komandos.

Pirmieji pusfinalio mačai bus žaidžiami kovo 12 dieną, o atsakomosios rungtynės vyks kovo 19-ąją.