Tomo Pačėso vadovaujama Sopoto „Asseco Prokom“ ekipa nutraukė 12 pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje seriją. Ji paskutinėse „Top 16“ etapo rungtynėse svečiuose 96:72 (30:16, 26:22, 14:22, 26:12) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ krepšininkus, kurių gretose rungtyniauja Mindaugas Katelynas.

Pirmo kėlinio paskutines 4 minutes lenkai laimėjo 16:4 ir jau rungtynių pradžioje pribloškė šeimininkus (30:16).

Vėliau „Asseco progom“ krepšininkai nemažino tempo, o po Qyntelio Woodso dėjimo komandas skyrė 25 taškai – 52:27.

Antroje rungtynių dalyje italai atsigauti nesugebėjo, o svečiai šventė pirmą ir paskutinę pergalę Eurolygoje šį sezoną.

Katelynas per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo varžovo pražangą, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė. Lietuvis surinko 6 naudingumo balus.

„Armani Jeans“: Jobey Thomasas 22, Pape Sowas 18, Mindaugas Katelynas ir Yohannas Sangare – po 8.

„Asseco progom“: Qyntelis Woodsas 23, Patas Burke 15, Ronnie Burrellas 14, Davidas Loganas ir Danielis Ewingas – po 13, Tyrone'as Brazeltonas 10.