Nesunkią pergalę naujai įkurtoje Ukrainos krepšinio lygoje (UBL) šį vakarą iškovojo Gedimino Navicko Lvovo „Politekhnika“ komanda. Ji savo aikštelėje 109:90 (17:20, 35:19, 35:28, 22:23) įveikė Odesos „Odesa Basket“ krepšininkus.

Nugalėtojams Navickas per 30 minučių pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Odesos komandoje Darius Pakamanis nežaidė.

Lvovo krepšininkai, iškovojęs 22 pergales ir patyrę 13 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą. Tuo tarpu Odesos klubas, turintis tiek pat pergalių ir nesėkmių, žengia penktas.

•

Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė du lietuvius savo gretose turinti Ivano Frankovskio „Goverla“ komanda. Ji savo aikštelėje 77:80 nusileido „Grifony““ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Vitalijus Stanevičius per 26 minutes pelnė 16 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

Aivaras Kiaušas per 29 minutes surinko 11 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Goverla“ klubas, turintis 12 pergalių ir 23 pralaimėjimus, užima aštuntąją poziciją.