Kevinas Garnettas grįžo į aikštę, o Bostono „Celtics“ komanda (52-18) iškovojo pergalę. NBA čempionai išvykoje 80:77 (16:22, 21:20, 21:20, 27:21, 16:14) įveikė San Antonijaus „Spurs“ klubą (45-23).

Šiame mače San Antonijaus ekipą palaidojo netaiklios Tonio Parkerio baudos. Prancūzas per svarbiausias rungtynių akimirkas prametė 4 baudų metimus, o tuo pasinaudoję NBA čempionai iškovojo pergalę.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 11 sekundžių Kendrickas Perkinskas buvo išvedęs į priekį „Celtics“ (76:74), bet tada daugiau nei dvi minutes šeimininkai nesugebėjo pelnyti taškų. Juos pražudė Parkeris, prametęs 4 itin svarbius baudų metimus.

Šiąnakt į rikiuotę grįžęs Garnettas per 15 minučių spėjo pelnyti 10 taškų. Mėnesį dėl traumos nežaidęs puolėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

„Jaučiuosi tikrai gerai. Treneris man pasakojo apie strategiją ir minutes aikštėje. Riversas sakė, kad į žaidimą turiu įsijungti pamažu“, – po rungtynių kalbėjo KG.

„Celtics“: Ray Allenas 19, Rajonas Rondo 16 (12 rez. perd.), Kendrickas Perkinsas 10, Kevinas Garnettas 10, Paulas Pierce‘as 9 (3/16 metimų).

„Spurs“: Tony Parkeris 25 (8 rez. perd.), Timas Duncanas 15 (9 atk. kam.), Rogeris Masonas 8.