Ispanijos krepšinio lygos (ACB) 32-ojo turo rungtynėse Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis, svečiuose 77:72 (16:19, 18:21, 23:20, 20:12) įveikė Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkus.

Jasaitis per 24 minutes įmetė 12 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 varžovų pražangas, tačiau pats prasižengė 2 kartus.

„Gran Canaria“: Jamesas Augustine'as 16, Carlas Englishas 14, Sitapha Savane'as 13.

„DKV Joventut“: Demondas Malletas 17, Luka Bogdanovičius 13, Simas Jasaitis ir Jerome'as Moiso – po 12.

Kitose rungtynėse Renaldo Seibučio atstovaujama Bilbao „iurbentia Basket“ ekipa svečiuose 70:69 (14:18, 17:21, 18:13, 21:17) nugalėjo Saragosos CAI krepšininkus.

Seibutis per 13 su puse minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, tačiau po sykį suklydo ir prasižengė.

Pralaimėtojams buvęs žalgirietis Lorenas Woodsas per 29 minutes įmetė 16 taškų (5/7 dvitaškių, 6/7 baudų), atkovojo 15 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

CAI: Lorenas Woodsas 16, Matiasas Lescano 11, Darrenas Philipas 10.

„iurbentia Basket“: Janis Blūmas ir Salva Guardia – po 14, Javieras Salgado 12.

Mursijos CB komanda, kurioje rungtyniauja Donatas Slanina, svečiuose 63:83 (13:21, 17:20, 15:18, 18:24) nusileido Valensijos „Pamesa“ krepšininkams.

Slanina per 20 minučių įmetė 8 taškus (2/2 tritaškių, 2/3 baudų), tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Matthew Nielsenas per 30 minučių pelnė 17 taškų (6/10 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

„Pamesa“: Kenny Gregory 21, Matthew Nielsenas 17, Kosta Perovičius 14, Vule Avdalovičius 12.

CB: Diego Fajardo 11, Jesse'as Youngas 10.