Rusijos krepšinio lygos antrose pusfinalio rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 78:59 (17:13, 16:8, 22:14, 23:24) nugalėjo Kazanės „Uniks“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Šiškauskas per 25 su puse minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

Buvęs žalgirietis Marko Popovičius pralaimėtojams per 22 minutes įmetė 18 taškų (3/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas, Viktoras Keyru ir Erazemas Lorbekas – po 11.

„Uniks“: Marko Popovičius 18, Sergejus Demenščikas 12.