Pirėjo „Olympiakos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza Eurolygos sezoną pradėjo triuškinančia pergale. Ji savų žiūrovų akivaizdoje 94:72 (18:15, 26:15, 22:19, 28:23) įveikė Orleano „Entente“ klubą.

„Olympiakos“ mačo pradžioje įgijo 5 taškų persvarą, kuomet ataką dėjimu užbaigė Joshas Childressas. Visgi per likusį kėlinio laiką prancūzai neleido nutolti aikštės šeimininkams ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko tik 3 taškais (15:18).

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė Pirėjo ekipa. Ji po dviejų taiklių Kleizos baudos metimų prieš didžiąją pertrauką susikrovė 14 taškų pranašumą (44:30).

Po pertraukos aikštės šeimininkai ir toliau buvo visa galva pranašesni už svečius. Įpusėjus trečiajam kėliniui du taiklūs Vono Waferio baudos metimai padidino skirtumą tarp komandų iki 20 taškų (54:34).

„Olympiakos“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo užtikrintai – 37:21.

Kleiza šiame mače buvo nesulaikomas. Legionierius iš Lietuvos per 24 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (9/11 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 5/5 baudos metimų), atkovojo 9 kamuolius, perėmė 1, prarado 2 kamuolius bei išprovokavo 5 varžovų pražangas.

„Olympiakos“: Linas Kleiza 23, Joshas Childressas 15, Vonas Waferis ir Nikola Vujčičius 10.

„Entente“: Austinas Nicholsas ir Ryvonas Covile‘as 18, Cedrickas Banksas 14, Aldo Curtisas 9.

[image=8460 left]Panagiotis Giannakis („Olympiakos “ vyr. treneris):

„Rungtyniavome savų žiūrovų akivaizdoje po keletos mėnesių petraukos ir galiu pasakyti, kad tai malonus jausmas. Rungtyniavome neblogai, tačiau tobulėti dar yra kur. Šį sezoną mūsų komanda labai subalansuota, telieka sulaukti Kosto Papanikolaou ir Sofoklio Schortsianitio sugrįžimo“.

[image=10570 left]Phillipe Herve  („Entente“ vyr. treneris): Tai buvo prastos rungtynės mums. Jau sezono pradžioje teko susigrumti su Pirėjo ekipa, kuri yra viena pagrindinių pretendenčių patekti į finalo ketvertą. Tikrai nežaidėme gerai, ypač gynyboje“.