Trečiadienį vykusiame D grupės mače pralaimėjimą patyrė Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kurį treniruoja Tomas Pačėsas. Jis namuose 81:87 (21:24, 23:22, 17:16, 20:25) po labai atkaklios kovos nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkams.

Mačą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po taiklaus Davido Logano metimo išsiveržė į priekį 6:0. Tačiau Oldenburgo ekipa nesutriko ir kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti bei persverti rezultatą savo naudai (24:21).

Antrajame ketvirtyje Gdynės ekipa vėl bandė perimti iniciatyvą į savo rankas ir po sėkmingos atakos įgijo 6 taškų persvarą (37:31). Vis dėlto svečiai netruko ją panaikinti ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo vokiečiams pirmaujant rezultatu 46:44.

Po pertraukos komandos ir toliau žaidė lygiai ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės nei 8 taškų persvaros. Pačioje rungtynių pabaigoje po dviejų taiklių Ronnie Burrello baudos metimų rezultatas tapo lygus (79:79), bet Vokietijos čempionai į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais bei iškovojo sunkią pergalę.

„Asseco Prokom“: Qyntelis Woodsas (14 atk. kam.) 23, Davidas Loganas (6 rez. per.) 15, Ronnie Burrellas ir Janas Hendrikas Jagla 10.

„EWE Baskets“: Rickey Pauldingas (7 kld.) 23, Jekelas Fosteris (6 atk.kam., 6 rez. per.) 20, Marko Scekičius 12, Joshua Carteris 10.

[image=10571 left]Predragas Kruničius („EWE Baskets“ vyr. treneris): „Lenkijoje laimėti nelengva. Prokomo ekipa visada kaunasi iki paskutinių rungtynių akimirkų. Mums šis mačas buvo debiutinis Eurolygoje, tad jame iškovoti pergalę yra kažkas nepakartojamo. Džiaugiuosi, kad šį vakarą gerai žaidėme gynyboje, laimėjome kovą po krepšiu“.

[image=9282 left]Tomas Pačėsas („Asseco Prokom“ vyr. treneris):„Nekokia pradžia mums. Žaidėjai nerungtyniavo taip, kaip iš jų tikėjausi. Pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių ir tai buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis“.