Įspūdingas Steve‘o Nasho žaidimas padėjo Fynikso „Suns“ komandai NBA čempionate iškovoti antrąją pergalę. Ji namuose 123:101 (28:24, 34:27, 30:22, 31:28) sutriuškino „Golden State Warriors“ klubą.

Jau nuo pat rungtynių pradžiose matėsi, jog susitinka dvi pulti mėgstančios komandos. Gynyba čia beveik neegzistavo. Antrojo kėlinio pradžioje „Suns“ laimėjo atkarpą 11:6 ir įgijo dviženklį taškų pranašumą (39:29).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutėms komandas 11 taškų (81:70), tačiau tada „Saulės“ pelnė 11 taškų be atsako ir nutolo nebepavejamai (92:70).

Dukart naudingiausias NBA žaidėjas Nashas šiame mače žaidė 38 minutes, per jas pelnė 18 taškų (4/11 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/1 baudos metimų), atkovojo 6 kamuolius. Be to krepšininkas atliko net 20 rezultatyvių perdavimų, tuo tarpu, kai visa Oklendo komanda vos 16.

„Suns“: Leandro Barbosa 24, Channingas Frye 22, Amare‘as Stoudemire‘as 20, Grantas Hillas ir Steve‘as Nashas (20 rez. per.) po 18.

„Warriors“: Monta Ellisas 19, Kelena Azubuike 17, Stephenas Jackonas 13, Anthony Randolphas ir Stephenas Curry 12.