Valdemaro Chomičiaus treniruojama Kazanės „Unics“ 57:69 (18:15, 11:20, 16:15, 12:19) nesugebėjo atsilaikyti prieš Maskvos CSKA.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Ramūnas Šiškauskas per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 1/2 baudos metimų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.

„Unics“ lietuvis Saulius Štombergas rungtyniavo 9 minutes, per kurias surinko 2 taškus (1/1 dvitaškis, 0/3 tritaškių) ir atkovojo 1 kamuolį.

Kazanės klubą į priekį vedė buvęs žalgirietis Marko Popovičius. Kroatas buvo rezultatyviausias tarp savo komandos žaidėjų ir per 26 minutes į CSKA krepšį įmetė 15 taškų (2/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 8/8 baudos metimų), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Unics“: Marko Popovičius 15, Vladimiras Veremeenko 11, Terrelas Lyday 10 (0/6 trit., 5 rez.perd.), Krešimiras Lončaras 7.

CSKA:  Trajanas Langdonas 18 (4/6 trit.), Zoranas Planiničius 17 (5/8 dvit., 4 rez.perd.), Ramūnas Šiškauskas, Andrejus Vorontsevičius 9.

Kitose Rusijos čempionato rungtynėse Samaros „Krasnie Krilya“ 70:66 (17:18, 17:29, 18:8, 18:11) palaužė Sankt Peterburgo „Spartak“.

Nugalėtojams Valdas Vasylius per 4 minutes pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškis, 0/1 tritaškis, 1/1 baudos metimas).

„Krasnie Krilya“: Andrejus Truškinas 20, Luisas Floresas 16.

„Spartak“: Aleksejus Zozulinas 19, Zacharas Pašutinas 7.