Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Jis vienuoliktojo turo rungtynėse svečiuose 70:54 (19:16, 17:10, 14:7, 20:21) palaužė septintąjį pralaimėjimą patyrusią Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

Nerezultatyvias ir klaidų kupinas rungtynes dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau „Juventus“ klubas netruko išlyginti rezultatą (5:5), o po Žydrūno Urbono dvitaškio bei įspūdingo Arūno Vasiliausko dėjimo sužaidus šešias minutes įgijo keturių taškų pranašumą – 15:11. Per likusį laiką Nerijaus Zabarausko auklėtiniams pavyko šiek tiek priartėti, tačiau po pirmųjų dešimties minučių uteniškiai turėjo trijų taškų pranašumą – 19:16.

Antrąjį ketvirtį „Juventus“ pradėjo atkarpa 10:2 ir po Šarūno Vėliaus bei Dariaus Pakamanio tolimų metimų pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 29:18. Nors antroje kėlinio pusėje abi ekipos didžiąją taškų dalį rinko baudų metimais, „Juventus“ krepšininkams dviženklį pranašumą pavyko išlaikyti iki pat didžiosios pertraukos – 36:26.

Po didžiosios pertraukos šiek tiek sėkmingiau startavo „Nevėžio“ klubas, kuris sumažino skirtumą iki septynių taškų – 36:29. Visgi „Juventus“ netrukus atsakė spurtu 8:0 ir po Tomo Jasiulionio tritaškio bei Vasiliausko dvitaškio vėl gerokai atitrūko – 44:29. Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko dar labiau atitrūkti, o ketvirtį dvitaškiu su pražanga baigęs Vasiliauskas padidino „Juventus“ persvarą iki septyniolikos taškų - 50:33.

Paskutiniajame kėlinuke intrigos jau nebuvo. Po Tomo Gaidamavičiaus baudos metimo skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą (58:38), o rungtynes uteniškiai laimėjo rezultatu 70:54.

„Juventus“: Jonas Elvikis 16, Darius Pakamanis 13, Arūnas Vasiliauskas 9, Tomas Gaidamavičius 9.

„Nevėžis“ Gytis Maciulevičius 12, Egidijus Dimša 11 (14 atk. kam.).