Penktą iš eilės pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ ekipa. Ji penktadienį savo aikštėje 85:82 (24:26, 23:23, 24:12, 14:21) nugalėjo Milvokio „Bucks“.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Cavaliers“ pirmavo 83:68, bet tada pradėjo buksuoti puolime ir per likusias rungtynes tepelnė 2 taškus. Jie pataikė tik 1 metimą iš 9 ir suklydo 3 kartus.

Likus žaisti pusę minutės Brandonas Jenningsas pataikė dvi baudas ir „Bucks“ priartėjo iki 82:85. Kitoje atakoje „Kavalieriai“ vėl nesugebėjo pelnyti taškų, o po minutės pertraukėlės kamuolys buvo patikėtas Jenningsui. Šis metė sudėtingą metimą per Maurice‘ą Williamsą, tačiau kamuolys net nelietė lanko ir „Cavs“ šventė pergalę.

„Tai buvo siaubingas metimas, – po mačo savo auklėtinį pliekė „Bucks“ treneris Scottas Skilesas. – Mums reikėjo kur kas geresnio metimo ir tai reikės išaiškinti Brandonui.

Jenningsas iš viso pataikė tik 1 tritaškį iš 8 ir vos 5 metimus iš 21 apskritai.

„Cavaliers“ dabar išvyksta į sudėtingą kelionę, kai per 5 dienas sužais ketverias rungtynes Vakarų konferencijoje. Kalėdų dieną jų laukia mačas su Los Andželo „Lakers“.

„Mums tai bus geras išbandymas, – sakė Shaquille‘as O‘Nealas. – Žaisime prieš daug gerų komandų (Dalaso „Mavericks“, Fynikso „Suns“, Sakramento „Kings“ ir „Lakers“). Būsime susikoncentravę nuo pat pirmos minutės, kai atsisėsime į lėktuvą“.

Klivlendo ekipos lietuvis Žydrūnas Ilgauskas į „Bucks“ krepšį per 16 minučių įmetė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 3 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Maurice’as Williamsas 17, Delonte Westas 12.

„Bucks“: Ersanas Ilyasova ir Brandonas Jenningsas po 18, Charlie Bellas 16.