Estijos vyrų krepšinio čempionate sekmadienį baigėsi reguliariojo sezono varžybos. Paskutiniąją dieną vykusiose dvejose rungtynėse pasižymėjo krepšininkai iš Lietuvos. Talino "Dalkia-Nybit" ekipai du legionieriai iš Lietuvos kartu pelnė 40 taškų.

Svečiuose žaidusi "Dalkia-Nybit" 87:76 (27:20, 18:14, 23:22, 19:20) įveikė Rakverės "Palliklubi" ekipą. Ši pergalė leido Talino komandai užimti trečiąją vietą Estijos lygos reguliariajame sezone.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Arvydas Straupis. Jis per 39 minutes pelnė 26 taškus (5/9 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 4/8 baudos metimų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 sykius suklydo.

14 taškų nugalėtojams pridėjo Svajūnas Airošius (3/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudos metimų). Per 38 minutes jis atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Prastai pasirodė Rakverės klube žaidžiantis Saulius Raziulis. Jis per 18 žaistų minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudos metimų) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus prarado kamuolį.

Taip pat du lietuvius turintis Talino "TTÜ/A. Le Coq" klubas svečiuose 79:72 (28:21, 14:16, 17:18, 20:17) nugalėjo Talino "Audentese" komandą. Abu lietuviai pelnė po 15 taškų.

Egidijus Mikalajūnas (7/15 dvitaškių, 1/2 baudos metimų) per 36 minutes dar atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

37 minutes žaidęs Žydrūnas Valuckis (2/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/2 baudos metimų) sugriebė 4 atšokusius kamuolius.

Estijos pirmenybėse dėl pirmosios pozicijos varžėsi BBL pirmojo diviziono dalyvės Tartu "Rock" ir Talino "Ehitustooriist" komandos. Nugalėjo Talino ekipa, iškovojusi 14 pergalių per 18 rungtynių.