Žydrūno Ilgausko ekipa buvo arti pergalės ir įspūdingos "Chicago Bulls" ekipos serijos nutraukimo. Tačiau pergalės iš Čikagos "Cleveland Cavaliers" ekipai išsivežti nepavyko. "Buliai" laimėjo po pratęsimo 102:90 (22:23, 24:25, 21:13, 21:27, 14:2).

"Bulls" ekipa, tarsi prisimindama legendinius laikus su Michaelu Jordanu, pastaruoju metu žaidžia įspūdingai. Tai buvo aštuntoji Čikagos klubo pergalė iš eilės. Penktąją vietą Rytų konferencijoje užimanti "Bulls" komanda nuo ketvirtosios pozicijos atsilieka puse pergalės (turi tiek pat pergalių, tačiau žaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau).

Nutraukti įspūdingą "Bulls" seriją Klivlendo žaidėjams sutrukdė tragiškas pratęsimas. Jį Žydrūno Ilgausko komanda pradėjo praleisdama 11 taškų iš eilės ir palaidodama galimybes kovoti dėl pergalės.

Pratęsimą išplėšė LeBronas Jamesas. Jis pataikė tritaškį aidint finalinei ketvirtojo kėlinio sirenai.

"Bulls": Benas Gordonas 21 taškas (8 rezultatyvūs perdavimai), Antonio Davisas 17 (9 atkovoti kamuoliai), Tysonas Chandleris 15 (14 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 13 (7 rez. perd.), Otella Harringtonas 12 (7 atk. kam.), Andresas Nocioni 11 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Cavaliers": Drew Goodenas 27 (12 atk. kam.), LeBronas Jamesas 26 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 14 (35 min., 6/8 dvitaškių, 2/2 baudos metimų, 10 atk. kam., 1 blokas, 6 pražangos), Jeffas McInnisas 12.

Čikagos klubas šį kartą džiaugėsi, susigrąžinęs pagrindinį įžaidėją Kirką Hinrichą. Jis dėl traumos praleido paskutines 5 "bulių" rungtynes.

Pergalės šeimininkams išplėšti nesutrukdė ir nenumatytos problemos. Į Čikagą "Bulls" krepšininkai išskrido tik rungtynių dienos rytą. Antradienį rungtynes Šarlotėje žaidusiai ekipai tą pačią dieną palikti miesto neleido netikėtos problemos su lėktuvu.