Devintąją pergalę septynioliktajame Baltijos krepšinio lygos (BBL) mače iškovojo Vilniaus "Sakalai". Jie šeštadienį namie 88:71 (17:23, 21:15, 18:25, 32:8) palaužė Rygos "Barons" krepšininkus. Po pergalės vilniečiai tapo vienvaldžiais ketvirtosios vietos savininkais.

Likus žaisti vienerias rungtynes iki reguliariojo sezono pabaigos, "Sakalai" turi tikėtis Klaipėdos "Neptūno" pralaimėjimo prieš "Barons" klubą sekmadienį. Jeigu uostamiesčio ekipa laimi, paskutinis finalinio ketverto dalyvis paaiškės ateinantį šeštadienį vyksiančioje "Sakalų" ir "Neptūno" dvikovoje sostinėje.

Tris kėlinius "Barons" krepšininkai priešinosi lietuviams. Po 30 žaidimo minučių rezultatu 56:63 pirmavo svečiai iš Latvijos.

Paskutinysis ketvirtis "Sakalams" klostėsi tarsi iš natų. Įspūdingas puolimas leido jiems pelnyti 32 taškus, o nepriekaištinga gynyba praleido vos 8 taškus. 24 taškų persvara per 10 minučių užtikrino Vilniaus klubo pergalę.

"Sakalai": Rolandas Matulis 17 taškų (10 atkovotų kamuolių), Renaldas Seibutis 16, Eligijus Redeckas 14 (4/6 tritaškių, 5 atk. kam.), Rolandas Skaisgirys 12 (6 rezultatyvūs perdavimai), Steponas Babrauskas 9 (11 perimtų kamuolių), Erikas Kučiauskas 9, Martynas Gecevičius 6, Justinas Sinica 5.

"Barons-LU": Martinas Kravčenka 29, Michalas Hlebowicki 8, Kristapas Melnbarnis 8 (8 atk. kam., 7 klaidos), Edmundas Garbanas 8... Marius Janišius 5 (31 minutė, 2/10 dvitaškių, 1/2 baudos metimų, 10 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.).

4 pergales po 15 rungtynių turintys latviai žengia 8-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.