Dviejų lietuvių vedama Sienos „Montepaschi“ iškovojo antrą pergalę Italijos krepšinio lygoje. Sienos klubas namie 93:82 (23:7, 20:26, 22:22, 28:27) nugalėjo Montegranaros „Fabi Shoes“.

Sienai ekipai Rimantas Kaukėnas per 28 minutes pelnė 22 taškus (6/10 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Kšyštofas Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 21 tašką (10/15 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, vieną perėmė ir 4 sykius prasižengė.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 22, Kšyštofas Lavrinovičius 21, Bo McCalebbas 15, Davidas Mossas 11.

„Fabi Shoes“: Sharrodas Fordas 26, Dejanas Ivanovas ir Ray Allanas po 13.

Įtikinamą pergalę namie iškovojo ir du lietuvius turinti Milano „Armani Jeans“. Ji 80:65 (14:16, 15:13, 31:17, 20:19) pranoko Trevizo „Benetton“.

Nugalėtojams Jonas Mačiulis per 26 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė net 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Marijonas Petravičius per 9 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 2, bet prarado irgi 2 kamuolius bei sykį prasižengė.

Trevizo komandai Donatas Motiejūnas per 18 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, atkovojo 1 kmauolį ir 4 sykius prasižengė.

„Armani Jeans“: Jonas Mačiulis, Ibrahimas Jaaberas ir Davidas Hawkinsas po 14, Richardas Masonas Rocca 13.

„Benetton“: Hrvoje Peričius 15, Sandro Ničevičius 12, Massimo Bulleri 8.

Pirmą pergalę čempionate įsirašė Tautvydo Lydekos Pezaro „Scavolini“, namie 76:69 (18:11, 26:14, 16:24, 16:17) parklupdžiusi Romos „Lottomatica“.

Lydeka per 14 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Scavolini“: Guillermo Diazas 17, Marco Cusinas 15, Morrisas Almondas 14, Danielis Hackettas 13.

„Lottomatica“: Charlesas Smithas 14, Nihadas Dedovičius 11, Darius Washingtonas 9.