Penktąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (5-2). Katalonai namie 76:62 (18:20, 26:8, 17:16, 15:18) nugalėjo Šolė „Basket“ (3-4) krepšininkus.

Rungtynes svečiai iš Prancūzijos pradėjo sėkmingai ir pirmojo kėlinio viduryje buvo įgiję 6 taškų pranašumą (15:9), tačiau netrukus viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Barcelona“ spurtavo 11:1 ir nutolo (29:21). Prieš didžiąją pertrauką katalonai surengė dar vieną spurtą 8:1 įgijo įtikinamą pranašumą – 44:28.

„Barcelona“: Boniface‘as N‘Dongas 15, Kosta Perovičius 13, Erazemas Lorbekas 11.

„Basket“: DeMarcusas Nelsonas 13, Claude‘as Marquisas 9, Christophe‘as Leonardas 9, Vule Avdalovičius 9.