Dar vieną pergalę Italijos čempionate iškovojo Sienos „Montepaschi“ (11-1) ekipa, kuri namuose 92:80 (21:24, 26:17, 22:16, 23:23) nugalėjo Deivido Gailiaus Bolonijos „Canadian Solar“ (6-6) klubą.

Kšyštofas Lavrinovičius nugalėtojams per 19 minučių pelnė 17 taškų (2/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 4/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 2 pražangas.

Rimantas Kaukėnas per 24 minutes pelnė 15 taškų (2/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Gailius aikštėje praleido 20 minučių, per jas pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, gavo 1 bloką, 1 kartą suklydo ir 1 sykį prasižengė.

„Montepaschi“: Kšyštofas Lavrinovičius 17, Rimantas Kaukėnas 15, Malikas Hairstonas 13, Milovanas Rakovičius 10.

„Canadian Solar“: Kennedy Winstonas 26, Petteri Kaponenas 15, Jaredas Homanas 10, Deividas Gailius 9.

Skaudų pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ (5-7) komanda, kuri svečiuose 72:91 (30:19, 14:23, 12:33, 16:16) nerado priešnuodžių Kremonos „Venoli“ (6-6) krepšininkams.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 23 minutes surinko 18 taškų (8/10 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, perėmė ir prarado po 1 kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

„Venoli“: Arturas Drozdovas 26, Marko Miličius 21, Blagota Sekuličius 16, Jerrodas Rowlandas 11.

„Benetton“: Donatas Motiejūnas 18, Hrvoje Peričius 15, Ryanas Toolsonas 10.

Šeštąjį pralaimėjimą patyrė Tautvydo Lydekos Pezaro „Scavolini“ (6-6) komanda, kuri svečiuose 66:80 (6:20, 26:19, 19:20, 15:21) pralaimėjo Brindiso „Enel“ (3-9) ekipai.

Lydeka per 24 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas ir 3 sykius prasižengė.

„Enel“: Bobby Dixonas 24 (8 rez. perd.), Anthony Robersonas 18 (9 atk. kam.), Krisas Langas 15.

„Scavolini“: Guillermo Diazas 14, Andre Collinsas 13, Simone Flamini 12.

Devintąją pergalę iškovojo Armino Urbučio Kantu „Bennet“ (9-3) ekipa, kuri namuose 67:59 (13:12, 14:10, 20:13, 20:24) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ (9-3) krepšininkus.

Urbutis per 2 minutes spėjo perimti 1 kamuolį ir kartą prasižengti.

Jonas Mačiulis pralaimėjusiems per 20 minučių surinko 4 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė.

Achilo sausgyslės uždegimą besigydantis Marijonas Petravičius mačui registruotas nebuvo.

„Bennet“: Nicolas Mazzarino 19, Vladimiras Micovas 12.

„Armani Jeans“: Ibrahimas Jaaberas 15, Oleksėjus Pečerovas 12.