Finalas vyks pilnutėlėje Rygos arenoje

2011-07-10 13:14
Anzelmas Filimanavičius, specialiai tinklalapiui „BasketNews.lt“ iš Rygos (Latvija)
Lietuvos sirgaliai sekmadienį vakare užtvindys Rygos areną
Lietuvos sirgaliai sekmadienį vakare užtvindys Rygos areną
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Rygos arena sekmadienį įvyksiančiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionato finale bus nusidažiusi geltonai, žaliai ir raudonai. Didžioji dalis bilietų į finalą buvo iššluota dar šeštadienį, o sekmadienį gerbėjai skubėjo įsigyti paskutinius bilietus.

Oficiali FIBA svetainė internete paskelbė, jog pusfinalio dvikovą tarp lietuvių ir rusų arenoje stebėjo 5000 tūkstančiai aistruolių, o didžioji jų dalis buvo iš Lietuvos. Finale, kuriame šįvakar lietuviai varžysis su serbais, salė turėtų būti visiškai užpildyta.

Bilietus į finalą graibstė per pusfinalį

Įspūdingai su rusais pirmąją rungtynių dalį sužaidę lietuviai pergale galėjo būti užtikrinti dar iki ilgosios pertraukos. Puikaus Lietuvos rinktinės žaidimo įkvėpti aistruoliai ilgosios pertraukos metu šlavė bilietus iš kasų.

Dar nesibaigus Lietuvos ir Rusijos rinktinių rungtynėms jau nebebuvo pigiausių (1 latas) ir brangiausių (7 latai) bilietų.

„Nesvarbu vietos, tik nupirk bilietus“, – vakar šaukė vienas lietuvis draugui, stovinčiam eilėje prie bilietų kasos.

Bilietų pardavimo kasoje dirbanti kasininkė, paprašius 5 bilietų į geriausias galimas vietas, atsakė, jog „bilietų į geras vietas nėra, o greitai jų iš viso turėtų nelikti“.

Kasininkė nemelavo. Dar vakar vakare buvo parduoti visi bilietai į pirmajame arenos aukšte esančias vietas.

Liko paskutiniai bilietai

Išpardavus visus bilietus apatinėje arenos dalyje, latviai nusprendė pradėti prekybą bilietais į viršutinėse tribūnose esančias vietas. Šios vietos per visą antrą etapą ir atkrintamąsias varžybas buvo užtrauktos užuolaidomis.

Tačiau net pradėjus prekybą antrojo aukšto bilietais, jų atsargos greitai ėmė sekti. Sekmadienį vidurdienį jų buvo likę vos mažiau nei tūkstantis ir visi jie – į stovimas vietas.

Net neabejojama, kad finale arena bus pilnutėlė. Ji talpina apie 11 tūkst. žiūrovų.

Mažasis finalas tarp Argentinos ir Rusijos prasidės 19 valandą, o didysis finalas tarp Lietuvos ir Serbijos rinktinių – 21.15 val.

Už stovėjimo aikštelę 4 latai

Nors bilietų kainos viso čempionato metu tikrai nesikandžiojo, bet papildomos paslaugos prie arenos ir joje tikrai nėra pigios.

Norintys visą dieną būti ramūs dėl savo mašinos, gali pasistatyti ją šalia arenos esančioje aikštelėje. Visgi už tai jums teks sumokėti net 4 latus.
Stovėjimo aikštelėje galima pamatyti vos kelias mašinas, o daugelis savo transporto priemonę palieka gatvėse.

Maisto kainos arenos viduje – panašioje kaip ir Lietuvoje. Pavyzdžiui, dešrainis ir gaiviojo gėrimo buteliukas kainuoja 2 latus.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (91)
zais finala jauniai kaip namie
2011-07-10
-4
Atsakyti
MarkaszJeigu jau jaunių užpildo visas vietas tai įsivaizduokit kas bus per Eurobasket


Near ten ko isivaizduot bilietai i eurobasket jau isparduoti. Nors man asmeniskai butent si 19-meciu rinktine netgi idomesne nei vyru
2011-07-10
+1
Atsakyti
4 latai uz parkavima. Vaspe afigeli zirgai...
2011-07-10
+8
Atsakyti
tikras smagumelis :D
2011-07-10
+1
Atsakyti
:)
praeita vasara kai u18 vyko vilniuje tai i finala pardavinejo jau stovimus bilietus :D talpina siemensas 11 bet kokiu 13 tukstanciu tikrai buvo :D ten zmones ant laiptu ir t.t sedejo ir visiem gerai buvo :D latvijoi jai ka manau panasus dalykas irgi bus :D o lietuviu tikekimes 8-9 tks bus :D o dar latvei uz mus sirgs tai isvis manau vos ne visa arena eis uz lietuva :)
2011-07-10
+1
Atsakyti
pop
is Siauliu planuociau vaziuoti, 3 zmoniu reiktu. Neaisku biski kaip su bilietais, bet jei atsirastu vaziuojanciu tada ir aiskintumemis. Kam idomu rasykit post@hotmail.lt
2011-07-10
+4
Atsakyti
Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) krepšinio čempionato kulminaciją – finalą tarp Lietuvos ir Serbijos rinktinių savo akimis siekiantys pamatyti Lietuvos aistruoliai turėtų paskubėti atvykti į Rygą. Kaip teigė oficialūs FIBA atstovai, 13 valandą į „Riga“ areną buvo neparduoti vos 2 tūkst. stovimų bilietų. Sėdimų vietų jau neliko.

Visi keliai sekmadienį Lietuvos aistruolius vedė ne į Romą, o į Rygą. Nuo vakar į Latvijos sostinę plūstantys mūsų šalies aistruoliai okupavo arenos prieigose esančias kavines, daugelį Rygos viešbučių. Nuo sekmadienio ryto bilietų į finalus neturėję lietuviai jau buriavosi prie arenos kasų, tačiau jos turėjo atsidaryti tik 12 val. 30 min.

Turnyro rengėjai, pradžioje bilietus į čempionato varžybas pardavinėję už 3 latus, per atkrintamąsias varžybas kainas pakėlė iki 5 latų.

Sekmadienį per lemiamas pirmenybių rungtynes organizatoriai nusprendė išskirti dvikovas dėl 5-8 ir 1-4 vietų. Į šias rungtynes reikės pirkti atskirtus bilietus, kainuojančius nuo 6 iki 9 latų.

„Patekti į dvikovas, kuriose ekipos aiškinasi vietas nuo aštuntos iki penktos - nėra problemų. Į lemiamas kovas bilietai tirpsta kaip ledai ant saulės. Parteryje vietų neliko. Dabar parduodame tik stovimas vietas aukščiausiame trečiame arenos aukšte. Kitų bilietų nėra – juos išpirko lietuviai. Stovimų bilietų kaina – 6 latai“,- teigė bilietus arenoje pardavinėjančios kompanijos atstovas.

Teigiama, kad į Rygą pasižiūrėti finalo dvikovos tarp Lietuvos ir Serbijos atvyks apie 7 tūkstančiai Lietuvos aistruolių. Jie turėtų užpildyti 12,4 tūkst. vietų „Riga“ areną.

Dar sekmadienio ryte iš rankų buvo galima nusipirkti finalų bilietus į parterį už 10 latų, tačiau jie greitai buvo išgraibstyti.

Bilietus į Lietuvos ir Serbijos bei Rusijos ir Argentinos ekipų mačus galima buvo pirkti ir „Statoil“ degalinėse. Tačiau, kaip teigė šios degalinės darbuotojai, 11 valandą ryto jų sistemoje buvo belikę 100 bilietų į vakarines finalines čempionato varžybas.

Į Lietuvos rinktinės varžybas siekiantys patekti garsūs mūsų šalies treneriai ir krepšininkai susidūrė su neįtikėtina situacija - turnyro rengėjai negalėjo jiems pažadėti bilietų.

Kartu su mirtingais sirgaliais prie kasų galima buvo pamatyti ne vieną žinomą krepšinio pasaulio veidą, kurie taip pat bandė nusipirkti bilietus į varžybas.

„Latviai nepasirengę tokiam lietuvių antplūdžiui. Jie yra girdėję, kad mes mėgstame krepšinį ir sirgaliai negaili pinigų atvykti į varžybas, tačiau tokios aistruolių lavinos iš Lietuvos jie nesitikėjo“, - sakė vienas garsus Lietuvos krepšinio treneris.

Jam teko pasinaudoti visomis pažintimis Latvijoje, kol gavo bilietus į finalą sau ir keliems draugams.
2011-07-10
+5
Atsakyti
mindaugas
Be to pas mane yra vietos masinoj. Galiu paimt is Panevzio pora zmoniu.
2011-07-10
+3
Atsakyti
oj
tokiems kaip DEIVIS Ir panasiems kreivarankiams kurie nemoka internetu naudotis

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/biliet...

bilietus pirkit cia ... :) arba

http://www.bilesuserviss.lv/eng/concerts...
2011-07-10
-4
Atsakyti
Visiems kas nori pirkti bilietus, ju dar yra, va lietuviskai viskas :

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/biliet...
2011-07-10
+2
Atsakyti
mindaugas
bilietu galite nusipirkti bioietu pasaulis.lt ir be jokios VISA. Padarai banko pavedima ir bilieta atsispausdini, kaip tiketoj.
2011-07-10
-2
Atsakyti
MarkaszJeigu jau jaunių užpildo visas vietas tai įsivaizduokit kas bus per Eurobasket


Taigi ten jau senai visi bilietai ispirkti :D Ten varzovams bus dar ziauriau...
2011-07-10
+2
Atsakyti
Visgi su manim daug kas sutiks, kad tikrojo finalo varžybos vyko antrojo etapo rungtynėse tarp Lietuvos ir Usa rinktinių, šis finalas su serbais nebus toks akiai gražus, manau bus kietos ir nerezultatyvios varžybos, bet auksas bus mūsų!
2011-07-10
-2
Atsakyti
Jeigu jau jaunių užpildo visas vietas tai įsivaizduokit kas bus per Eurobasket
2011-07-10
+1
Atsakyti
MarkaszklaidaRygos arena krepsinio metu talpina ne 11000 (kaip Siemens), o 12500 ziurovu. Skirtumas pakankamai ryskus.pažiūrėjus tai atrodo kaip kokių 5-6 tūkst. tiktai


Vakar 6 tūkst. ir buvo žiūrovų...

audriusbrangieji zmones gal kas zinot ten vietoj bus dar galima gaut bilietu nes cia per interneta neimanoma nusipirkt.


Liko apie 2000 bilietų (stovimų antrame aukšte).
2011-07-10
-3
Atsakyti
klaidaRygos arena krepsinio metu talpina ne 11000 (kaip Siemens), o 12500 ziurovu. Skirtumas pakankamai ryskus.


pažiūrėjus tai atrodo kaip kokių 5-6 tūkst. tiktai
2011-07-10
+1
Atsakyti
omg kaip rubio maudo saruneli ir visa lietuvos rinktine


http://www.youtube.com/watch?v=eXJ63hcaZ...

Kaip Kalnietis maudo tavo Rikį.
2011-07-10
+12
Atsakyti
klaidaRygos arena krepsinio metu talpina ne 11000 (kaip Siemens), o 12500 ziurovu. Skirtumas pakankamai ryskus.


Galvoji tie oficialus skaiciai is tikruju yra realus? U18 finale buvo 13 000 siemens arenoje dar pats atsimenu ir daug kas prie arenos niekaip negalejo ieiti, netgi 2000 daugiau ir butu dar daugiau.
2011-07-10
+3
Atsakyti
ffftik juokingiausia uzsienio sirgaliu vienetai :DDD speju per europos cempionata praktiskai visos aisktes bus pilnos vietiniu ziurovu :DDD gaila kad krepsinis antrarusis sportas... noretusi ir uzsienio sirgaliu, ispudingesne atmosfera gautusi....


Ar tikrai kitų sirgalių yra vienetai? Kiek prisimenu, tai per EuroBasket 2011 jau išpirkta 95% bilietų taip, kad per kiekvienas varžybas arenos bus sausakimšos. Taigi ar tikrai vienetai...?
2011-07-10
-2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 91

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.