Pergalingai Kipre vykstantį šešių komandų turnyrą baigė Bulgarijos krepšininkai. Roseno Barchovskio auklėtiniai 88:82 (18:16, 20:22, 23:20, 27:24) palaužė Izraelio rinktinę ir iškovojo antrą pergalę per septintas kontrolines rungtynes.

Be keturių didžiausių savo žvaigždžių – Omri Casspi, Davido Blu, Yotamo Halperino ir Talio Buršteino – žaidę žydai įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 37:27. Vis dėlto bulgarai spurtavo 11:1 ir prieš didžiąją pertrauką pavijo varžovus. Antroje mačo dalyje jie žaidė kiek sėkmingiau ir šventė pergalę.

Visi keturi Izraelio rinktinės lyderiai prie komandos turėtų prisidėti pirmadienį (08.08).

Bulgarija: Filipas Videnovas 24, Deyanas Ivanovas 17 (9 atk. kam.), Earlas Rowlandas 14 (6 rez. perd., 5 per. kam.), Kaloyanas Ivanovas 11 (7 atk. kam.), Chavdaras Kostovas 10 (7 atk. kam.), Stefanas Georgievas 4, Brandonas Heathas 4, Tencho Banevas 2, Zlatinas Georgievas 2.

Izraelis: Guy Pninis 18, Lioras Eliyahu 17, Afikas Nissimas 15, Yogevas Ohayonas 10, Elisha Kadiras 8, Uris Kokia 6, Galis Mekelis 4, Yanivas Greenas 2, Moranas Rothas 2.