Alas Harringtonas sėkmingai kovoja dėl kamuolio. Nuotr.: AP – Scanpix Sweden
Timas Duncanas bando žaisti nugara į krepšį. Nuotr.: AP – Scanpix Sweden
Denverio „Nuggets“ (6-3) ekipos aukštaūgis Danilo Gallinari pelnė 31 tašką ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), bet tai jo ekipai nepadėjo iškovoti pergalės.

„Nuggets“ komanda svečiuose labai rezultatyviose rungtynėse 117:121 (25:37, 30:25, 30:32, 32:27) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (6-2) krepšininkams.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Spurs“ persvara buvo vos 6 taškai (22:16), bet tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 17:9 ir pirmąkart įgijo dviženklį pranašumą. Sužaidus 4 minutes antrajame kėlinyje „Spurs“ persvara jau buvo rekordinė – 53:33.

Įsimintinos šios rungtynės buvo ir „Spurs“ krepšininkui Danieliui Greenui. Dėl Manu Ginobili traumos pastaruoju metu daugiau laiko aikštėje praleidžiantis gynėjas pelnė 24 taškus ir taip pat sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą.

Ši nesėkmė nutraukė keturių iš eilės „Nuggets“ pergalių serija. „Spurs“ laimėjo jau šeštąsias rungtynes namuose ir pagal šį rezultatą yra geriausia lygos komanda.

„Nuggets“: Danilo Gallinari 31, Ty Lawsonas 20 (10 rez. perd.), Alas Harringtonas 19.

„Spurs“: Danielis Greenas 24, Richardas Jeffersonas ir Tony Parkeris po 19.