Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate buvo sužaisti du susitikimai, per kuriuos namuose rungtyniavusioms ekipoms sekėsi skirtingai.

Kėdainių "Nevėžio" krepšininkai savo aikštelėje 84:53 (21:16, 13:9, 32:12, 18:16) sutriuškino Kauno "Hidruvą–Atletą". Nors pirmuosius du ketvirčius kauniečiai ir bandė priešintis, po pertraukos į aikštę grįžę "Nevėžio" krepšininkai trečiąjį kėlinuką laimėjo 20 taškų skirtumu ir išsprendė susitikimo baigtį.

"Nevėžis": Jonas Mačiulis 29 taškai (12 atkovotų kamuolių), Mindaugas Sakalauskas 13 (5 atk. kam.), Darius Šilinskis 12, Gediminas Maceina 8 (5 atk. kam., 7 rezultatyvūs perdavimai).

"Hidruva–Atletas": Julius Mykolaitis 17, Martynas Dipartas 12, Mindaugas Kalvelis 8 (6 atk. kam.), Marius Vansavičius ir Vytautas Petkevičius po 5.

Kitas pirmenybių mačas vyko šiek tiek atkakliau. Jame Panevėžio "Panevėžys" namuose 89:98 (21:35, 21:26, 22:21, 25:16) pralaimėjo Alytaus "Alitos" krepšininkams.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę alytiškiai atitrūko ir dar nesibaigus antrajam susitikimo ketvirčiui turėjo įgiję dvidešimties taškų pranašumą. Jį susikrauti jiems padėjo neįtikėtinai taikliai mesti dvitaškiai (73 proc.) ir tritaškiai (56 proc.).  Jį šeimininkams sušvelninti pavyko tik per paskutinį kėlinuką, tačiau pasivyti varžovams, jėgų "Panevėžio" krepšininkams jau nebebuvo likę.

"Panevėžys": Tomas Gaidamavičius 22, Gediminas Navickas 16, Stanislavas Sotnikovas 12, Aurimas Papučka 8.

"Alita": Žygimantas Jonušas 33 (7/9 dvitaškių, 5/7 tritaškių), Andris Umbraška 11, Marius Pociukonis 10, Alešas Živanovičius (5 atk. kam.), Rytis Adomavičius (5 atk. kam.) ir Saulius Kazevičus (7 rez. perd.) po 9.