Ukrainoje prasidėjusiame Aleksandro Gomelskio taurės turnyre pergalę iškovojo Kazanės „Uniks“ klubas. Antano Sireikos bei Gintaro Krapiko komanda po dviejų pratęsimų 115:107 (23:29, 22:21, 17:21, 28:19, 10:10, 15:7) įveikė ULEB taurės čempionus Maskvos „Dinamo“ krepšininkus.

Naudingai nugalėtojų gretose žaidė lietuviai. Vienas rezultatyviausių buvo Saulius Štombergas, per 33 minutes įmetęs 19 taškų (4/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų).

Kšyštofas Lavrinovičius aikštėje praleido 44 minutes ir per jas pelnė 13 taškų (3/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/6 baudų) bei atkovojo 10 kamuolių. Jo brolis Darjušas nerungtyniavo.

Kitose keturių komandų turnyro rungtynėse susitiko du Ukrainos klubai. Namie žaidžiantis Južno „Chimik“ 89:83 palaužė Kijevo „Kyiv“ komandą.